Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne kínos felkeresn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kínos felkeresni ezek után?

Figyelt kérdés

Nos, egy éve ismerjük egymást, amikor megismerkedtünk randiztunk de aztán nem lett belőle semmi, akkoriban miattam nem. Nyáron sokat beszéltünk, én akartam volna tőle többet, akkor ő nem. Aztán októberben megkeresett, de csak barátilag találkoztunk. Februárban meghívott egy buliba ahol túlságosan közel kerültünk egymáshoz, finoman fogalmazva.

Viszont azóta konkrétan egy szót sem váltottunk egymással.

Mennyire lenne kínos ráírnom valamilyen indokkal?

21/l, ő pedig 20/f


2019. máj. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy probat meger de szerintem megkapott es ennyivel lezarta ezt az "ugyet"
2019. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelted volna, keresett volna már ezen idő alatt. Nem futnék utána.
2019. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Komoly dolgot nem akarok tőle
2019. máj. 26. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akarsz, akkor keresheted, de én többet nem várnék már.
2019. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan azt.
2019. máj. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!