Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak? Tennem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt. Sok dolog történt ebben az időszakban, viszont egy dolog ugyanúgy maradt.. továbbra is tartja az exével a kapcsolatot, beszélgetnek, találkoznak, amiről van, hogy tudok és van, hogy később tudom meg.. most az utolsó ilyen szituàció az volt, hogy beadta egy baràtjàval fut össze, miközben az exével. Ilyenkor csak arra tudok gondolni: vajon le is feküdtek?? Megcsalt?

Ha elmondom, hogy tudom és ő is tudja, hogy úgymond megérzem, akkor felháborodást színlel és én vagyok a rossz.

Mit csináljak? Ne parázzak, mert csak nem akar e miatt balhét?


2019. máj. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szolva, szakítanék.
2019. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt, ha nem..akkor is hazudott. Az ilyen nálam egyértelmű szakítást eredményez.
2019. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tartsd te is a kapcsolatot az exével és kérdezd meg tőle ezeket!

Akkor több infó birtokában jobb döntést tudsz hozni.

De ha titkolózás / becstelenség jeleit látod rajta, akkor a kapcsolatnak annyi. Csak azért szedj még ki annyi tanulságot a magad számára az esetből, amennyit csak bírsz! Ezért kéne beszélj az exszel is.

2019. máj. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"felháborodást színlel "

És a kérdésedre mit felel?

A barátai, szülei mit tudnak?

2019. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy megint kezdem, higyjem el, hogy nincsen semmi.. semmit
2019. máj. 27. 06:21
 6/7 xKakashix ***** válasza:

szakítanék a helyedben, ha van egy barátnőm akkor nem találkozgatok az exemmel... mondani meg ugye bármit lehet, főleg hogy volt olyan, hogy utólag tudtad meg.. ez már eleve elég gyanús, exemmel most én is úgy vagyok, hogy szoktunk találkozgatni és olyankor általában sex a vége, ezért is nincs most bnőm mert ez így elég kényelmes nekem.. szóval jól gondold meg, hogy folytatni akarod-e így vele

24/F

2019. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Mit mondjak és hogyan?
2019. máj. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!