Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok szeretik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok szeretik azt, hogy egy férfinak van saját véleménye és világnézete, de mondjuk eltér a tömeg nézetétől miért fogják rövidre az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Szeretek beszélgetni és szeretem megosztani a véleményemet, világnézetemet és mivel sok mindenben eltér az átlagtól, mintha menekülőre fogná a másik. Mostanában két nővel ismerkedtem neten és mikor leírtam azt, hogy milyen világnézeteket vallok meghalt a beszélgetés. Ez előtt is voltak hasonló incidensek.

Nem azt lehet hallani a nőktől, hogy legyen saját véleményem és ne legyek tömegember? Most akkor miért nem lehet normálisan válaszolni vagy esetleg egy két témát megvitatni? Egyébként nem vallok szélsőséges nézeteket.


2019. máj. 28. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert többségük igazából nem szereti, csak jól hangzik ez a mondat.
2019. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mi az a vélemény es hogyan adod elő, hogy mindenki elmenekül.
2019. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra tudok gondolni:

1. merőben mások a nézeteitek, értékrendetek, érzelmi- és gondolat világotok stb.

2. hasonló, de nem tudnak hozzászólni, mert nincs annyi ismeretük adott témában, területen, mint neked és emiatt talán kevésnek érezhetik magukat hozzád.

2019. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért nehéz felfogni ezt? A véleményeddel van a baj. Az, hogy legyen saját nem azt jelenti, hogy minden saját vélemény bejön nekik.


Ha te mondod azt, hogy nem akarsz egy átlagos nőt, aki a tömeg után megy, én meg azt mondom az első randinkon, figyelj, utálok szopni, soha nem foglak leszopni, akkor azért nem lesz több randi, mert hazudtál, és mégis a tömeget követő lányokat preferálod, vagy azzal van baj, amit mondtam?

2019. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Az #1-es válaszom mégis miért lett lepontozva? Elég sok téma érdekel és ezért általában a tömegnél egyedibb a véleményem. Ha ezt az átlag emberrel közlöm, akkor általában csak bólogatnak egyet és ennyi. Pl. ha megismerek egy új lányt, akkor is ez történik, megkapom, hogy milyen intelligens vagyok és hasonlók, de igazából nem tudnak mit kezdeni ezzel az emberek. A többség tucat véleményt akar, amihez egész életében igazodott. Erre úgy összességében ez az oldal is tökéletes példa.
2019. máj. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy hány ember van rajtad kívül, akinek ugyanaz a véleménye x vagy y témáról, mint neked. Az a lényeg, hogy MI az a vélemény, nyilván olyan emberrel érzem jól magam, aki nem a szöges ellentétét hiszi annak, amit én. Pl az is "saját vélemény", ami "eltér a tömegtől", ha valaki utál és szíve szerint kiírtana bizonyos népcsoportokat, vallásokat. Az is, ha mondjuk Jehova tanúja. Ha nem ilyen szélsőségekben gondolkozunk, akkor akár csak annyi is lehet kizáróok, ha valaki nem tartja fontosnak a munkát, fejlődést az életben és csak teng-leng a sz@rban. Attól, hogy egyéni véleménye van valamiről még nem fogok egyből egyetérteni vele.
2019. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert valójában nem szeretik. Azok a birkák a nyerők, akik a média által beléjük sulykolt hazugságokban hisznek.
2019. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
A nők nem a férfi véleményét akarják hallani, hanem a sajátjukat, csak mélyebb hangon.
2019. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6 Én csak annyit szoktam írni/mondani, hogy szeretném, ha egy humánusabb műveltebb társadalomban élnénk és a jelenlegi társadalmat nem tartom annak.


Egyik lány akivel leveleztem, tanult mellé dolgozott, alig volt ideje, ezért leírtam neki, hogy mennyire jó és humánus lenne az, hogy nem lenne ez a munkakényszer erre azt a sablon választ írta, hogy valakinek megkell termelni ezt meg azt.

Azt válaszoltam, hogy munkakényszer nélkül is meglenne minden termelve és a munka sokkal jobb lenne, ha a termelőeszközök mindenkinek elérhetővé válna és a munka is közösségi lenne. Idéztem is az egy 19. századi filozófustól aki azt mondta, hogy "A munkának örömet kéne jelentenie és napi 2 óra munkának elegendőnek kell lennie". Részletesebben leírtam, mint itt, de nem írt vissza erre.


Ha esetleg más a világnézete megvitathatnánk a nézeteltéréseinket, nem kell mindenben hasonlítanunk és egy tök jó beszélgetés kialakulhatna köztünk.

2019. máj. 29. 10:38
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Véleményekről nem jó vitatkozni, mert abból csak győzködés lesz. Senki nem fogja egy vitában azt mondani, hogy jé, tényleg, minden eddigi meggyőződésem hamis, igazad van.


Aki meg sablonválaszt ad, azt nyilvánvalóan nem érdekli a téma.

2019. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!