Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok csak pénzzel?

Figyelt kérdés

Namármost, a kérdés félreérthető, tisztáznék pár dolgot.

Sportos vagyok, állítólag jóképű, teljesen normális, tanult stílusos srác. De vannak dolgok amikben vissza vagyok fogva.


Nincs pénzem

kezdjük az alapoknál

-most nyáron nem tudok kontaktlencsét viselni, mert egyszerűen nincs miből megvennem a 25 ezres adagot (speciális lenyóm van)

-rendszeresen futok, de nem tudtam venni egy normális futócipőt és egy nadrágot, úgy futok mint valami csöves (olyan ruhákban) ez sem egy nagy összeg


-régóta nem tudom feltölteni a telefonomat (hát van ilyen)

-nem tudom bárhova elutazni, mert a pénz akadályoz (még magyarországon belül sem, pedig külföldre is lennének lehetőségeim, hívnak, stb)


szóval... és egyebek.. most például szeretnék egy napszemüveget de egyszerűen nincs miből előkerítenem rá a pénzt, nem egy nagy összeg, de gagyit nem akarok venni, csakis optikában. (vannak igényeim, persze tudom)


és végsősoron ahhoz, hogy egy csajnál megnyerő legyél, szükséged van arra, hogy a stílusodat kibontakoztasd, most pl szeretnék egy converse cipőt, leszarom én a márkát, sőt majdnem megvettem az utánzatot, csak kényelmetlen volt és nehéz. szóval... itt arról van szó, hogy külsőleg nem úgy alakulok ahogy a belsőm alakul, és ebben az egészben főleg a pénz akadályoz, és persze.. még akkor is esetlenebbnek tűnök a csajoknál, ha nem a pénz vezérel. vegyük csak azt, hogy alig látok például kontaktlencse nélkül. jövőre egyetemista leszek


szülőktől támogatást nem várhatok


elmehetek dolgozni, de éhbérért, 8-12 órát le kéne dolgoznom például egy napszemüvegért, magyarországon a fizetéseknek annyira nincs értékük, főleg a diákmunkáknak, szóval...


bárhova nem szeretnék elmenni.... nem akarok beállni melósnak, vagy csicskának, hiába kéne, másképp meg nem lesz pénzem, és nem tűnök szabadnak. egy csajnak kell, hogy a srácon látszódjon, hogy van egy kis tere, és meg tudja magának teremteni amit akar.


például mennyivel könnyebb lenne a helyzetem (és nem menőznék vele, csak úgy simán lenne és használnám) egy autóm jogosítvánnyal. ha lenne pénzem megtehetném ezt is, most itt intézném a jogsit ahelyett hogy ülök a gép előtt.


stb. ilyenekre gondolok.


szóval pénz kéne, honnan hogyan? szerintem nem vagyok egyedül ebben a cipőben.


2010. júl. 7. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a csajozáshoz pénz, nekem van pénzem, van kocsim, márkás ruhákban járok, a farmer amiben vagyok 30ezer volt, még sincs barátnőm.Erről ennyit, nem kell a boldogsághoz pénz.
2010. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Egyébként meg hol kell 8-10 órát dolgoznod egy szemüvegért?:D

Ha police márkájú akkor igen, még többet is mert azok 40-50ezer forintok, de simán kapsz 2-3 ezerért napszemüveget.

2010. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell hozzá pénz, csak azonos érdeklődés.

Velem rosszul járnál, mert én nagyon szeretek külföldre utazni. Kínlódás lenne, ha egyedül kellene összegyűjtenem 2 fő részére az utazást.

Sok nőt azonban ez nem érdekel, csak nem biztos, hogy te ezekhez vonzódni fogsz.

2010. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
figyelj, 400 ftos órabér, szorozzunk csak, 10 óra munkába telik összekaparni a pénzt egy valamire való napszemüvegért... ami németországban ócska fosnak számít, az odakint a kínai.
2010. júl. 7. 18:28
 5/26 A kérdező kommentje:

de figyi itt nem is erről van szó

mondjuk ki akarnék menni a barátnőmmel thaiföldre, én azt mondom, hogy egy életerős felnőtt ember egy normális társadalomban igenis akár tanulás mellett tudjon megkeresni havi 150 ezer ftot, és két hónap után ki tudjon menni a párjával, vagy vehessen egy autót.... de ezek az 50 ezrek amikkel a diákok szemét kinyomják, ezek szánalmasak...

2010. júl. 7. 18:30
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
napi 4ezer, heti 20ezer, havi 100ezer. így már nem olyan rossz.
2010. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

ne sírjon a szád azért mert tehetetlen vagy és nincs nőd:D

van mit enned? van.

van tető a fejed felett? van.

akkor meg ne rinyálj..

nem a pénz a minden.. nem azért nincs csajod mer nincs pénzed:)

2010. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

azt nem mondanám,hogy nem kell pénz.kell de, kevés is elég.


Csajozni tudsz pénz nélkül is,de ha már van 1 barátnőd akkor néha-néha nem árt 1 kis ajándékot venni pl.1 szál virágot,sütit.

Nem azt mondom,hogy minden héten vidd el moziba,meg ruhákat vegyél neki.Lehetsz úgy is figyelmes,hogy nem vagy tele pénzzel.

Az pedig már régen rossz ha 1 lány csak azt nézi melyik srácnak van több pénze. A szerelem nem pénzfüggő!


Remélem rálelsz 1 kedves lányra,aki meg fog becsülni és soha nem a pénz fogja vezérelni.

2010. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igen napi 10 óra kemény megterhelő fizikai munka, és 100 ezer.... de minden időd elmegy vele.... és mit tudok venni abból a 100 ezerből könyörgök?
2010. júl. 7. 18:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok mki van így, de ha már Egyetemre fogsz menni jövőre és nincs pénzed, akkor nem nagyon lesz másra, ha jól veszem ki.De bocsi, ne egy kib.. napszemüveg legyen már a legfontosabb!!Olcsóbb is lehet ugyanolyan jó és amíg itt tartasz h neked a drágább kell, hát akkor ilyen is fogsz maradni.Nem az ilyenek teszik az embert...meg lehet turkálókból is venni egy csomó jó cuccot!
2010. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!