Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós a barátnőm, mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok rossz dolog érte az elmúlt időben és teljesen elzárkózik a külvilágtól. Néha kimozdul meg találkozom vele, de mintha semmi javulás nem lenne. Igyekszem felvidítani, de ez is olyan pillanatnyi öröm. Ráadásul nagyon a szeretetét sem fejezi ki, mintha nem érezne semmit sem irántam. Találkozni szeretne, de ezen kívül kerül mindent, ami a szeretettel kapcsolatos köztünk. Lehet kiszeretett belőlem emiatt? Mit tanácsoltok mit tegyek?

(Az ócsároló kommentektől kíméljetek!)



2019. máj. 29. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg depressziós irány a szakember. Amellé annyit tudsz nyújtani hogy pozitív élményeket adsz neki. De persze ezt sem szabad túlzásba vinni.
2019. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Rá kell venned, hogy keressen szakembert. Ilyenkor teljesen más kémiai folyamatok zajlanak az emberben. Én emlékszem bűntudatot éreztem amiatt, hogy a párom életét rabolom. Hiába tett bármit vagy próbált segíteni, csak boldogtalanabb lettem.
2019. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem segít!
2019. máj. 29. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
En fel nem tudom fogni hogy lehet egy ember depressziós... Mi az hogy nem szol senkihez meg kedvetlen? Az luxus ha megengedheti maganak :D
2019. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg támogatni, kísérd el szakemberhez.


Ha nem mutat hajlandóságot változtatni a saját problémáján, akkor szakíts vele.

2019. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!