Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el azt, hogy "nyero" legyek nala?

Figyelt kérdés

Van egy srac nagyon tetszik nekem es allitolag en is neki es kedvel is. Nagyon jol kijottunk egymassal,mindennap beszeltunk,hulyeskedtunk,felszavakbol megertettuk egymast. Nem hittem volna,hogy van ilyen fiu,akivel ennyire sok bennunk a kozos.

Egyetlen egy nagy problema van.. a srac nem akar komoly kapcsolatot. 😓 Szorakozni szeretne,elni az eletet. Kb egy hete nagyon megvaltozott. Azelott teljesen ugy tunt,hogy ossze fogunk jonni,sot ezt o is mondta,hogy alakul koztunk valami es a vak is latja,hogy meg van koztunk az osszhang. Nem akartuk elsietni ezt az egeszet,mert o is es en is csalodtunk mar es lazabbra vettuk az egeszet,nem elsietve,hogy hirtelen hopp osszejovunk,hanem ahogy alakul. Par napja viszont csak azt irta,hogy o nem akar kapcsolatot es,hogy szorakozni akar,de minden,amit nekem mondott(kedvel,jo velem,szeret velem beszelgetni) az minden igaz,nem vert at. Csak mar 2 napja nem beszelunk,letiltott azzal az indokkal,hogy nem nem akar tolem semmit,sot beszelni sem akar velem es,hogy hagyjuk az egeszt.😣😱

Az okat nem tudom,mert nem adott valaszt.

Annyit tudok,hogy mikor egyutt buliztunk sok lany latott minket egyutt,aki azt irta neki masnap,hogy a baratnoddel(velem) lattak,de nem is vagyunk egyutt,de megis ugy viselkedtunk,mert ezt o is mondta,hogy olyan mintha egyutt lennenk,de megsem. Jaa es a szorakozo helyen tobb lannyal tancolt,szotakozott,de mindig visszajott hozzam. Nagyon rossz erzes volt,de nem tudtam mit tenni,mert nincs velem. Lehet,hogy nem kellett volna magam hagyni,utolag belatom,de ez mar mindegy. Na szoval ezt irtak neki es erre fel o felidegeskedett,hogy mas lanyok beszelnek rola es,hogy o nem akar kapcsolatot,letiltott.

De nekem nagyon tetszik,vele akarok lenni es ha tenyleg nem vert at akkor lehet,hogy van valami remeny.

Segitsetek legyszi!!!

Koszonom!😊

22L

20F


2019. máj. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most is szórakozik. Veled.
2019. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tini kategóriában írd ki.

Még kis gyerek és jatszmazik. Ennyi az egész.

2019. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti valami páwa gyerek wup wup , jó a hajad wup wup, ég a fejed wup wup.. Tovább nem tudom. Ez egy ratyi , keres férfit !
2019. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:

El kell engedned a temat, ez a srac meg legalabb 10 masik novel fog osszejonni, mire sorrakerulnel. Nem arrol van szo, hogy nem tetszel neki, csak masokat tobbre ertekel, masra vagyik. Majd fog meg visszakullogni hozzad, hogy probaljatok meg ujra, akkor majd jusson eszedbe, hogy neked kell letiltani onnantol.


43F

2019. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!