Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek vannak kisállatai?

Figyelt kérdés

Összejönnétek olyan lánnyal , akinek vannak állatai , mármint kutya macska állatra gondoltam. Az én problémám az , hogy kutya macska össze szőrözi , és piszkítja a lakást , na meg hát a szexi time közben úgy érezném, hogy néznek XD Ez csak nekem probléma ? Manapság minden lánynak van valami kisállata , ami így igencsak leszűkíti a kört.


29F (BP)


2019. máj. 29. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak neked probléma, normális ember ezen nem akad fenn. Az utolsó mondatod viszont egetverő baromság.
2019. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha valami pók, vagy kígyó akkor összejönnék, de nem lennék sűrű vendég nála.
2019. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Engem zavarna. Gyűlölök csupa szőr lenni állandóan.
2019. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Engem is zavar, tudom, mert volt ilyen velem is. 26/F
2019. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

1. Szőrszedő kefe/ruhatisztító rúd létezik.

2. Sok porszívózás

3. Az állat bundájának megfelelő karbantartása (erre alkalmazott "kesztyű" és fésülés)


Ezekkel mind kordában lehet tartani a szőrhullást. Aki pedig ezeket meg is teszi,gondos gazda,igényes ember. Nem minden gazdi hagyja elhatalmasodni a szőrkérdést.

2019. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem olyan is volt h tengerimalacok kint futkostak közben ketrecen kívül

Annyit mondott a csaj, ha rálépek valamelyikre kinyír. Maradtunk az agyban, ennyi 😁

2019. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a bútor összerágással, karmolással ?
2019. máj. 29. 19:33
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Mivel együtt nőttem fel háziállatokkal, az az alap, hogy olyan hölgyet keresek, aki szintén hasonlóan szereti az állatokat. :) Bár 21 évesen hasonló korú állattartót nehéz találni :"D
2019. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Az állat(ok)at ki lehet zárni a szobából a szex idejére.
2019. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

"És mi a helyzet a bútor összerágással, karmolással ?"


A kolyokkori amortizalast leszámítva soha semmit nem tett tönkre a kutya.

2019. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!