Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok arra, ha mondjuk egy srác - akár szóban, akár írásban - megkérdezné tőletek, hogy akartok-e szexelni vele, vagy mondjuk egy találkozó során az esne le számotokra, hogy a másik félnek igazából csak a d*gásra kellenétek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 09:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Akár ismernétek a srácot, akár nem.
2019. máj. 30. 09:29
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Hogy kosz nem:D keressen mast.


Kiveve ha eleve en is csak ennyit akarok. Bar ilyen szerintem meg nem volt meg max fenyevente egyszer, en megvagyok szex nelkul is addig, mig nincs komoly jelentkezo

2019. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, hogy megértem, csak szexre én is lányokat keresek.

25N

2019. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Írásban megkérdezni, hogy szexelnék-e? Ennél szánalmasabbat még nem hallottam. Ez aztán a tökös gyerek!

Rettentő jól kéne ahhoz kinéznie, hogy igent mondjak egy alkalmi szexre.

2019. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Nem közösek a céljaink.
2019. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lilla64 ***** válasza:
92%
Elküldeném a fenébe.Hogyha én is csak szexet akarnék,az más,akkor ha tetszene a psi azt mondanám,legyen,belemegyek.
2019. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizárt, csak szexre még senki sem kellett
2019. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem okozna különösebb traumát vagy lelki törést a dolog, simán megmondanám neki, hogy én ilyesmire nem vagyok vevő és elköszönnék.
2019. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nevetnék egy jót, és otthagynám.
2019. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám az alkalmi szexszel, de azért ha írásban jönne egy ilyen kérdéssel, képen röhögném (virtuálisan, persze). Élőben ha tetszik, akkor benne lennék, csak ne mondja ki, jobb szeretem spontán kezelni az ilyesmit, nem megbeszélni.
2019. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!