Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztrák férfiak (20-35)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztrák férfiak (20-35) általánosságban hogy állnak a magyar nőkhöz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy erre nincs egyértelmű válasz de mégis érdekelte hogy kb. mi a helyzet. itt élek 1 éve de nem igazán mertem erre soha rákérdezni, vannak magyarok akik mondják hogy az osztrákok úgy komolyabban soha sem kezdenének magyar nővel, de most mégis megtetszett valaki és nemtudom érdemes lenne e egyáltalán közeledni, vagy esélytelen 😀

2019. máj. 30. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem adnék arra,amit a Niki,Petra és Juci mondott.Próba szerencse.
2019. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg akkor biztos,hogy esélytelen.Nem kelladni arra,hogy mások mit mondanak.Nem egy lányról tudok aki osztrák pasihoz ment férjhez.
2019. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a többi hogy áll hozzá, ha neked csak ez az egy kell. :) Adj neki esélyt és derítsd ki! Mit veszítesz?
2019. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
nem szeretnek rendszeresen fürdeni.
2019. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgozunk de úgyis más munkahelyet keresgélek szoval végülis sok veszteni valóm nincs de félek hogy nagyot koppanok 😀 ezt a fürdés dolgot énis hallottam már, de ő jó illatú 😀
2019. máj. 30. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztrákok szeretik a magyar nőket. Magyar nők meg az ezz járó anyagiakat. De kevésbé igenyesek ez tény. És elég fellengzősek
2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!