Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy beszéltük meg, hogy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy beszéltük meg, hogy ma keressük egymást és nem keresett, akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

A barátommal úgy beszéltük meg, hogy ma délután randizunk. Mondtam neki, hogy pontosítsunk ma délelőtt, mert úgy tudjuk mindketten, hogy hogy érünk rá. Erre azóta se keresett. Tudom, kereshetném én is, de már mindjárt dél és kicsit kiábrándító, hogy eszébe se jutok. Együtt vagyunk, de ez még az eleje a kapcsolatnak és nem fogok utáni futni, ha nem akar látni.

20l



2019. máj. 30. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez még az eleje a kapcsolatnak és már játszmázol... így sokat nem ér ez a kapcsolat.

Milyen bajod származik belőle, ha ráírsz, hogy mi akkor a terv..? Ha nem akar találkozni, majd mondja.

2019. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha eszébe se jutok akkor nincs értelme feladnom az önbecsülésem sztem
2019. máj. 30. 11:50
 3/15 Rockarc ***** válasza:
30%

Gaz. Ha egy ferfi megiger valamit, akkor annak ugy kell lennie. Azert ne agyald tul, lehet eszszeru indoka, ez csak kesobb derulhet ki. Mindenesetre nem jo dolog feketepontokat szerezni egy kapcsolat elejen, ami eppen a bizalomepites fazisaban van. Mondhatni ez egy hatalmas bakloves.


En a helyedben megvarnam, hogy milyen indokkal hozakodik elo. Onnantol megiteles kerdese, hogy mennyire gondolja komolyan. Minel gagyibb dolgot mond be, annal komolytalanabb, hiszen amiatt "sorolt hatra".


43F

2019. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
És te talán kerested? Mert ha nem, akkor egy szavad se lehet.
2019. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha egy kapcsolat építését te úgy éled meg, hogy feladod az önbecsülésed, akkor neked nem való még a randizás.
2019. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lilla64 ***** válasza:
96%
Én ráirnék,hogy na,akkor mi is van? Ettől még nem fog sérülni az önbecsülésed.
2019. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"... ma keressük EGYMÁST"

Nem úgy beszéltétek meg hogy ő téged, hanem hogy keresitek egymást. Önbecsülés powa. Írj neki..

2019. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Hát én se írnék, én se "könyörögnék", hogy most akkor mi van? Keressen a pasi, hogy jó-e nekem x-kor.

Miért én? Tuti nem keresek már senkit, kinőttem ebből a hülyeségből. Semmi jó nem származott belőle

2019. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Édesistenem, irj már neki. A fene nagy önbecsüléseddel kitörölheted a feneked.
2019. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha a barátodnak nevezed,akkor hol és hogyan lehet önbecsülésedet feladnod azzal,ha a barátodnak írsz egy üzenetet,hogy sukerült e megfejtenie a napját??
2019. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!