Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel ha eleted szerelmev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha eleted szerelmevel akkor talalkoznal amikor mar hazas vagy es gyerekeid is vannak?

Figyelt kérdés

1. felrugnad erte a hazassagod

2. viszonyt kezdenel

3. probalnad kizarni az eletedbol az illetot

4. mas..


Letezhet-e helyes megoldas egy ilyen helyzetben? Illetve ha elengeded ezt a szemelyt tul fogod tudni-e tenni magad ezen valaha..


2019. máj. 30. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha állításod szerint életed szerelme, akkor miért akarsz benne maradni a jelenlegi sz.r kapcsolatodban? Ha jó lenne a mostani akkor nem érdeklődnél más iránt.
2019. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Valamikor a házastársad is életed szerelme volt, és mi van, ha az új életed szerelme mellett 5-10 év múlva jön a következő életed szerelme?
2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudod, hogy életed szerelme?

Azok a nők akik 6-10++ éve vannak egy férfival sokszor már nem kapnak annyi figyelmet , így egy vonzó férfi simán kelhet hamis érzelmeket. De az is lehet , hogy te még sosem voltál szerelmes, anyagi és utód nemzés céljából házasodtál.

2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha házasságban élsz, honnan tudod, hogy életed szerelmével találkoztál?! Ahhoz azért több mindennek kell történnie, és elég sok időnek kell eltelnie, hogy valakibe szerelmes legyen az ember....

15 évesen még megértem, hogy össze-vissza szerelmes(nek hiszi magát) valaki, de egy felnőtt nő hogy lehet ilyen birka?!

Én a helyedben keresnék egy értelmes hobbit magamnak, vagy a szerelmeskedésre pazarolt időt a családommal tölteném. Egy bizonyos kor fölött CIKI holmi fellángolást szerelemnek nevezni.

2019. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést. Amíg életem szerelmével nem találkoznék, eszembe se jutna se férjhez menni, se gyereket szülni.
2019. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Es megis honnan tudhatna az ember 20 evesen hogy majd 10-20 ev mulva talalkozik valakivel aki olyan erzeseket valt ki belole mint amit azelott soha senki? ezt csak az ertheti aki volt hasonlo helyzetbe..es orulok, hogy ezek szerint nem sokan vannak..
2019. máj. 30. 14:20
 7/25 lilla64 ***** válasza:
100%
Mikor megházasodtál akkor nem a párod volt életed szerelme? Honnan tudod,hogy ez az akivel most találkoztál?
2019. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
4. Elmennék egy jó pszichológushoz, és megpróbálnám kideríteni, hogy miért vagyok felnőtt nő, édesanya létemre olyan érzelmi szinten, mint egy rossz romantikus filmeken felnőtt, nagyon buta tinilány.
2019. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Mondom én a média az új romantikus filmek hamis képeket vázolnak fel , és teljesen hamis illúziókat építenek fel az emberek fejében. Az emberek egy része lassan tényleg 2 évente fogja váltogatna a nagy őt .. Na így keressen magán asszonyt az ember, ezért félnek a fiatal fiúk a kapcsolattól , a csalódástól amit majd több év együtt élés után kapnak meg.
2019. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

9#


Mert a pasik jó része nem akar újp..cit évente, mi? :-D

2019. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!