Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakemberek szerint hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakemberek szerint hány évesen nem normális ha valaki még szűz, én most nem az átlag emberek véleményére vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha a szakemberek azt mondják, hogy nem gáz, ha még 30 évesen is az vagy, akkor megnyugszol?
2019. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó azért 30 az durva
2019. máj. 30. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Na ugye. :D


Találtam viszont neked egy érdekes cikket:


[link]


Itt ezt írja:


"A kapcsolatteremtési gondokban, a szüzesség elvesztésének megélésen sem a szülő, sem a barátok nem tudnak a későinek számító 30 vagy 40 éves korban segíteni. Ilyen esetben személyesen szakember segítségét kell kérni, aki a serdülőkorban elmaradt élmények megélésében, a másik nemmel való ismerkedésben fog tudni segíteni."


Tehát lényegében azt mondja, amire én is ráhibáztam: 30-40 évesen már gáz a dolog.


Amúgy nem olvastam végig az egészet.

2019. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha aztmondja 60?
2019. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én még csak 24 vagyok
2019. máj. 30. 19:13
 6/12 A kérdező kommentje:
De szakember nem tud ezen segíteni
2019. máj. 30. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Még egy idézet a cikkből:


"A szakemberek véleménye egybehangzóan azt mondja, hogy a serdülő- és ifjúkor a legoptimálisabb arra, hogy megtanuljuk a helyes szexuális viselkedést. Nem egy fiú és lány éri el akár a 30-40 éves kort is úgy, hogy még sosem szeretkezett senkivel, sőt, pettingben sem volt részük"

2019. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj már megint te vagy, a legendás 24 éves szűz a Gyakoriról.


Figyelj öreg, megadom a számomat, hívj fel. eskü befizetlen egy prostihoz, el is kísérlek, megvárlak a kocsiban lent... csak az Isten szerelmére!


Ne tedd már fel minden héten ezt a kérdést és végre csinálj már valamit. Az ég áldjon meg, ilyen életre totálisan alkalmatlan embert még nem láttam. Mióta nyűglődsz ezen az oldalon?

2019. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

...és igen is gáz, 24 éves felnőtt férfi vagy.

Egy emberi roncs ettől az egésztől. Hidd el nem fog változni semmi, nem fog bejönnu egy szőke bombázó és szexelni veled anyád nappalijában.


Nem.


Ha te nem teszel semmit, akkor 40-50 éves rokkantnyugdíjas hajléktalanként is szűz maradsx.

2019. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs de te ki vagy
2019. máj. 30. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!