Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nagyon elszúrhattam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon elszúrhattam, igaz?

Figyelt kérdés

Fiatalságom legszebb éveit éltem hazugságban, viszonzott szerelem nélkül. Szívem-lelkem kitettem és mégis kevés volt. Elpocsékolt éveim már nem jönnek vissza, csak mélyreható gondolataimat elevenítem fel időnként ezzel kapcsolatban.


30 évesen nem tudom elmondani magamról, hogy érzett irántam nő szerelmet. Vonzalmat éreztek, szeretetet is, de szerelmet sose. Ugye milyen lehangoló?


Én már egyfajta csodaként tekintek a szerelemre, ami nem mindenkinek adatik meg. Kezdek beletörődni, hogy engem nem lehet szerelemmel szeretni és meg sem érdemlem, ha már eddig elkerült.


2019. máj. 30. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Más iránt még vonzalmat sem éreztek, akkor azok mit mondjanak?
2019. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1, az 1 fokkal melegebb! :)
2019. máj. 30. 19:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na látod. Amúgy meg ha elszúrtál valamit, az nem gáz. Tanulj a hibáidból.


Lehet volt nő, aki romantikus volt, de te nem voltál vele túlságosan az. Vagy volt olyan, aki dominánsabbnak akart látni, de nem voltál az.


Szerintem legyél figyelmesebb. Egyébként úgy vélem, hogy ha a vonzódás megvan már csak pár lépés a szerelem. Szóval a cél előtt vagy, nem valahol a start mezőnél. Ez azért vigasztaljon.

2019. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy amióta vége lett a volt barátnőmmel, azóta nem volt lehetőségem semmire. Úgyhogy a szerelem fényévekre van tőlem egyelőre.
2019. máj. 30. 19:28
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehangoló,inkább érdekes,hogy volt kapcsolatod,lehetőséged,és bár vége lett,ennek ellenére itt sajnáltatod magad,hogy milyen nyomorúságos az életed.Milyen elvesztegetett évek??Ha azok az évek nem lettek volna mi lett volna helyette,amire jobban vágytál volna??Akartál mást,mint az a kapcsolt,amiben tengődtél,amit ùgy sajnálsz,és ami már nincs??
2019. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Egyrészt ezeket a nagy megfejtéseket hajlamosak vagyunk úgy felvázolni, mintha egyedülálló tragédia történt volna velünk.


Tudod az az igazság, hogy a legtöbben ezt az érzetet átéltük. A legtöbbünknek nem jött össze egy-egy párkapcsolat, vagy mi okoztunk csalódást, vagy nekünk okoztak, ki-ki tovább lépett, mások pedig összeomlottak, és?


Ettől függetlenül működik a világ, megnemzettek téged, van családod, vannak családok, férjek és feleségek.


Azért létezel, hogy szeressenek? Miért kell, hogy szeressenek? Mások érzelmei nélkül képtelen vagy meghatározni magad, vagy mások érzelmének viszonyulásától függ a léted? Én nem értem. Kiderült, hogy a barátnőd nem szeretett?


Az enyém megcsalt, majd utána lecserélt a gyenge változatomra, és én voltam a hibás. Átvágtak, kihasználtak, összetörtem. Azt hiszed, csak veled és velem történik meg? Szar érzés? Rohadt szar érzés, de most véget kellene vetni az életemnek, mert valaki más szar emberként viselkedett? Ami az én bűnöm volt, azzal én megbirkóztam, ami az övé, az az ő dolga.


Elképesztően szar érzés, de attól, hogy magam hibáztatom, sajnáltatom, feladom, semmi nem lesz jobb. Illetve egy kapcsolat két emberből áll. Olyan nincs, hogy csak az egyik hibázik. Ő legalább annyira hibás mint te.


Ha találok olyan nőt, akivel együtt akarok lenni, akkor lépek. Ha összeillünk, akkor összejön, ha nem nem. Ha magányos leszek hátralévő életemben, akkor az rossz lesz. Csakúgy mint rossz szegénynek lenni, csak úgy mint rossz egy rossz munkahely stb. Nem ebből áll a világom és nem ez a középpontja mindennek.


Amíg képtelen vagy magad meghatározni önmagadban, addig ne várd el senkitől, hogy tudja ki vagy.

2019. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért tengődtem a kapcsolatomban, mert apa szerettem volna lenni, bár tudtam hogy nem szeret a barátnőm, de mégis esélyt adtam hátha belémszeret időközben. 3 évig húztuk együtt, aztán szerelmes lett másba.


Nem sajnáltatom magam, csak picit elgondolkodtam ezen.

2019. máj. 30. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Már ne haragudj, de min gondolkodtál el? Másrészt pedig, miért kell közvetítened a gondolataid felénk? Ez itt egy kérdezős oldal.


A párod elvitte a heréid is, vagy mi akadályoz meg abban, hogy apa legyél? Még nem haltál meg, és azért 40ig még szerintem rendben van, szerencsédre férfia vagy, vagy valami olyasmi.


Másfelől pedig, és ha nem leszel az? Én drogbáró szerettem volna lenni kokainnel, meg k**vákkal, de sajna nem jött össze. Egy csomó minden nem úgy alakul feltétlen, ahogy szeretnénk, ez idáig még nem tűnt fel? Ettől meg lehet teljes életet élni.

2019. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
üdv a klubban kérdező, ugyanez vagyok pepitába, csak nő....
2019. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akik túlságosan érzelmesek, és túlagyalják a dolgokat, azoknak nehezebb az átlagnál. Tapasztaltam ezt a saját bőrömön. Sok év szívás után jöttem rá, hogy a boldogság te magad vagy, ha úgy alakítod a körülményeidet.
2019. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!