Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexélményeitek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexélményeitek vannak telt/kövér nőkkel?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsére semmilyen
2019. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Volt.


Egy közepesre értékelném, nekem a vékony lányok jobban tetszenek.

2019. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Hálásak, nem mondanak nemet kb semmire.
2019. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Határozottan jobban szerettem velük szexelni mint a vékonyakkal. Alapjában véve az egész kapcsolatom jobban működött velük, de nem mondom azt, hogy ez azért van, mert telt volt. Velük szerencsém volt :) de ha lenne egy vékony lány, akivel jól kijövök valószínűleg vele is menne
2019. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Kellemetlen : a nagy hájréteg alatt sajnos nem megfelelően tisztálkodott, így rothadó nem is tudom milyen szaga volt, talán kaja darab... majdnem odaokádtam waaa
2019. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Sokszor voltam duci lánnyal mert valahogy a duciknak jobbam bejöttem de nekem a molett alkat nem a nagy kedvencem őszintén.

A szex jó mert nem válogattak és nagyon sokat engednek. Anál alap szinte mindegyiknél és imádják a húst a szájukban.

Összességében azonban egy közepes mert nehezen mozgathazóak nehezebben is mozognak könnyen izzadnak. Puki nem probléma azt szeretem

2019. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi ez a lealacsonyító stílus, hogy a molett nők hálásak, meg sok mindent engednek? Hol éltek ti? Én is duci vagyok, 175 cm és 95 kiló körül vagyok, de van párom, aki imád, és akivel fantasztikus a szex. Hálásnak kéne lennem, mert egyáltalán hozzámér vagy hozzám szól? Milyen elcseszett gondolkodás ez már? Van számotokra, kedves férfiak, egy molett/duci/kövér/túlsúlyos nő már nem is egyenértékű? Ő talán nem ugyanolyan ember, mint ti vagytok? Vagy esetleg ti annyira tökéletesek vagytok, hogy elvárnátok azt is, hogy egy kövér nő hálásnak legyen azért, mert egyáltalán ránéztetek? Eszem megáll komolyan.
2019. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a szegenyesebben öltözködő kevésbé tehetős 30 felett szingli férfiak ugyanilyen stílussal találkoznak női oldalról. Ez most a vissza vágó.
2019. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
7-es! Te már nem duci vagy hanem dagadt disznó! És igen, legyél hálás, amiért egyáltalán szóba állt veled férfi! Nők szégyene vagy!
2019. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem bejött egyik exemmel.


#7 teljesen igazad van az alábiakat illetően:


"Milyen elcseszett gondolkodás ez már? Van számotokra, kedves férfiak, egy molett/duci/kövér/túlsúlyos nő már nem is egyenértékű?"


Viszont megjegyezném, hogy nem egyszer találkoztam ugynezzel a gondolkodással és stílussal nők részéről, amikor pocakos/vékony/alacsony férfi volt a kérdező, pl néhány női idézet: "kövér disznó", "sétáltatom a kisöcsit", "karácsonyfadísz", vizsla valagát szaglászó pincsi kutya", stb, azaz a pocakos/vékony/alacsony férfiak nem egyenértékűek a szemükben.


Szóval a kérdésed így is fel lehet tenni:


"Milyen elcseszett gondolkodás ez már? Van számotokra, kedves nők, egy pocakos/alacsony/vékony/ férfi már nem is egyenértékű?"


Ez természetesen NEM érvényteleníti azt, amit mondtál és én is hozzád hasonlóan látom, viszont az sem kétséges, hogy nőbőlnsimcs semmivel kevesebb felszínes és sekélyes egyed, mint férfiól.

2019. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!