Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy nő legyen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy nő legyen nagyon karrierista? Baj az, ha valaki nem annyira az?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy nem annyira az?
2019. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy nő legyen nő! A "karrierista" egy cseppet sem nőies jelző. Szóval nem kell annak lennie, ettől függetlenül persze nem baj, ha az. Nálam legalábbis ez nem szempont, nem oszt,nem szoroz. Legyen valami hobbija hogy ne folyton az én nyakamon akarjon lógni, ez lehet a karrier is, ha épp ahhoz van kedve.
2019. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne csak a munkának éljen, de legyen jövőképe, és célja az életben.
2019. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A határ nálam ott van, hogy ne azért éljen, hogy dolgozzon, hanem azért dolgozzon, hogy tudjon élni.


Én is szeretem a munkámat. Pár pillanatnak tűnik a napi 8 és fél óra. Munka után is foglalkozok még a szakmámmal.


Viszont soha nem választom a munkát, ha más lehetőségem is van.

Illetve nem dolgozok olyan cégnek, ahol nem érzem jól magam. Nem engedem, hogy a munkám negatív hatással legyen az életemre.


Amennyiben a nő is ilyen, akkor oké. Ha ennél munkamániásabb, akkor részemről passz.

Amennyiben munkakerülő, akkor szintén passz.

Amennyiben hetente puffogva jár haza a munkahelyről és nem tesz ellene, akkor szintén passz.

2019. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
#4, számtalan ember van, sőt csak olyan, aki puffogva jár haza a munkából! Nem tud ellene tenni, hanem kénytelen tűrni, mert mondjuk közel van és kisgyerekes, nem tud változtatni, így örül annak is hogy dolgozhat.
2019. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gond, most is reggeli közben ment a kfcben a tv hogy pár hét alatt menedzser lehet. Ha neki egy kitűző a célja hát legyen
2019. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, de a lényeg, hogy legyenek céljai, vágyai, amiért tesz is.
2019. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem szeretem ezt a szót, hogy karrierista, mert a szorgalomra utal. A szorgalmas pedig egyenlő a butával. Buta nőt meg találok bárhol bőven...
2019. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyen az, de azért képezze magát folyamatosan az életben, ugyanis az élet tanulás. Én az otthon melegét megteremtő, fészekrakó nőket preferálom. 31F
2019. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Legyenek nagyratörő céljai és dolgozzon értük.

Ne annyi legyen az élete hogy szül 3 gyereket és eltartatja magát.

Szeresse a munkáját legyen karrierje de azért ne csak ennek éljen. Ne elégedjen meg olyannal amiről tudja hogy jobbat is elérhetne.

Olyan nővel nem jönnék össze akinek semmi ambíciója nincs és dolgozni se akar ez undorító.

2019. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!