Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli fiúk, ti összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk, ti összejönnétek egy 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a velem egykorú fiúk magyrésze nagyon éretlen, nem lehet őket komolyan venni. Viszont beszélgettem már náluk idősebbekkel,(kb 20 évesek) akikkel sokkal jobban megtaláltam a közös hangot, mondták is h a koromnál érettebb vagyok. Ti összejönnétek egy velem egyidős lánnyal? Hol lenne érdemes őket megismerni?

2019. jún. 1. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
23/F vagyok és nem jönnék össze egy 16 évessel, még ha érettebb a koránal is, nekem ez már túl nagy korkülönbség, ez van!
2019. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Én ismerkednék, tekintettel arra, hogy az ilyen idős lányoknál van még esély arra, hogy meg lehessen menteni őket attól, amit mindenhonnan direkt és indirekt hallanak arról, hogy milyennek kellene lenniük a legújabb ideológiák és trendek szerint.


Ha egy értékes és még menthető lány lenne az illető, én foglalkoznék vele. A rosszmájúaknak jegyzem meg, akár éveken keresztül szex nélkül is, mivel messze nem ez az elsődleges szempont, és nem is "barátnőt" keresek, hanem sokkal hosszabb távú társat.

2019. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. jún. 1. 11:31
 4/18 anonim válasza:
53%

Persze ez teljesen egyénfüggő, de az érdekes az, hogy én 17 évesként is félőn nézek egy 15 éves lányra. 14 évesekkel pedig szóba sem állok. 16-17 éves lányt keresek, 18 ugyebár pedig idősebb, ami nekem megint nem jó...

Ahhoz kepest 18 éves nem is egy ismerősőön simán összejön 14 évesekkel, sőt, olyanról is hallottam, hogy 2 éves 15 évessel..

Szerintem ez csak akkor ciki, ha valaki annak gondolja. Nem kell foglalkozni masok velemenyevel, ennyi

2019. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem a tanulásra koncentrálsz 15 évesen? buta gyerek
2019. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sosem értem amikor ezt mondják

Ez a kettő miért nem fér össze?

Azt sem értem, honnan gondolod h arra nem koncentrálok, mivel elég jól tanulok

2019. jún. 1. 12:00
 7/18 anonim ***** válasza:
21F vagyok, min 17 evessel osszejonnek, de ne legyen kislanyos , meg a viselkedese
2019. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Nos azok a fiúk csak azert mondjak mert számukra egy fiatal könnyű tátongó lyuk vagy.... :S te csak azert hiszed hogy tok jol el vagy a nálad idősebbekkel mert nem bírsz a hormonjaiddal... nem kell be magyarázni hogy idősebb vagy a korodbnál mert nem vagy! Nem rendelkezzel azzal a tapasztalattal mint egy 20 éves nő!


Én pont 20 vagyok de nem jövök ossze 15-16 évessel mert az hozzam se testileg sem mentálisan nem elég érett! Ja meg van egy 22 éves barátnőm... de mentálisan sokszor 17-18...


A mentalitás mindig a tapasztalatokból fejlődik igy értelem szerű hogy egy 15 éves lany csak azt hiszi hogy jobban elvan az idősebb fiúkkal mikor a hormonjai dolgoznak benne mig a fiúknak ez könnyű célpont...már aki ossze all egy kislánnyal....

A barátnőm meg azert fiatalabb a koránál neha mert nem szerzett az élet bizonyos területein tapasztalatot ami nem feltétlen rossz legalább is nekem nem...:) de viszont van egy nagyon erős akaratereje és szorgalma ami példa értékű! Ami kislányoknál nem igen lehet megtalálni...

2019. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

Nagyon általánosítassz.

Nem ismersz, nem tudod h milyen a személyiségem, addig pedig ne próbálj meg ennyire kiismerni.

Egyébként köszönöm h ezt leírtad, ez is egy vélemény

2019. jún. 1. 12:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Éppen ezért írtam nincs annyi tapasztalatod mint amennyit gondolsz... sok ismerosom van akik pont hogy emiatt kezdenek ki náluk sokkal fiatalabb lányokkal azert írom hogy sokkal mert pl egy 25 30-as az mar nem számit ellenben egy 15 20-as par mar jóval meg általában a férfiak elnézik ha a lany gyerekes a LYUK miatt... de idővel ra jönnek hogy ez nem megy... ahogy előbb is írtam sok ilyent láttam! De ha annyira akarod akkor csináld majd ugy is meglátod

De lehet a fiu akit ki fogsz szinten mentálisan fiatalabb... csak ne akard azt be mesélni hogy pont te vagy a korodnal idősebb 😅😅 mert 100/99 lany ezt valja de közben meg nem... az en barátnőm legalább tudja hogy mentálisan fiatalabb nálam 😅

2019. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!