Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris kesergő fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris kesergő fiúk! Mit szólnátok egy élő vitaesthez?

Figyelt kérdés
Mondjuk Pesten az egyik romkocsmában. Engem tök érdekelne, hogy az ilyen "a nők csak az alfákra mennek, mindnek csak a pénz kell, én ronda vagyok és sikertelen" fiúk face-to-face mivel állnának elő. Szerintem baromi vicces lenne:D

2019. jún. 1. 14:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
10%
én csak szűz vagyok de nem járok ilyen helyekre
2019. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ilyen estre egy nő sem menne el, szóval csak annyi változna, hogy kocsmában kesergő fiúk lennének.
2019. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
49%

Nekem tetszene a dolog és beülnék, csak könyörgöm ne Pesten legyen már. Miért nem lehet szervezni sóshartyánba, mánfára vagy nagybajomra, azzal legalább jótékonykodnánk is, növelve a falu és a kocsma gdp-jét...

32/f

2019. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%

A legnagyobb probléma ezeknek az embereknek a gondolkodásában van.


Például nem értik, hogy mit jelent az, hogy valaki "alfahím". Az ő gondolkodásukban azok a szemétláda, nagyhangú férfiakkal azonosak, akik belekötnek az emberbe, és megalázzák a nőket. Valójában azonban ezek a pasik is ugyanolyan béták, mint ők maguk, csak annyi a különbség, hogy a testi adottságaiknak és a természetüknek köszönhetően az önbizalomhiányukat azzal akarják elfedi, hogy a náluk gyengébb pasikon és a nőkön uralkodnak.


Az alfa-férfiak ezzel szemben egészséges személyiséggel rendelkeznek, magabiztosak, haladnak valamerre az életben, és képesek a nőnek biztonságot nyújtani.

2019. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

de én pesten lakom, szóval tartsuk pesten :D


amúgy én lány vagyok, egy lány már biztos ott lenne!:D

2019. jún. 1. 14:38
 6/45 anonim ***** válasza:
81%
Még valami: vitázni csak azzal lehet, aki képes gondolkodni. A GYIK-en kesergő srácokat az érzelmeik irányítják. Többször bizonyították, hogy nem akarják másként látni a világot, hanem önigazolást keresnek.
2019. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
41%

Szóval te lány lennél?


Csak nem valami ilyen körből szeretnél udvarlót magadnak? 😂😂

2019. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

van pasim.


csak simán érdekelne, hogy vannak-e annyira férfiak, hogy élőben is hangoztassák a nézeteiket. bár valójában tudom erre a választ, de azért vicces elképzelni, hogy el se mernének jönni kb, ha meg igen, tuti nem acsarognának ott ilyen nagy hanggal :D


kb ilyenek neten meg élőben szerintem

https://www.youtube.com/watch?v=6zUc-mpMGrs

2019. jún. 1. 14:44
 9/45 anonim ***** válasza:
38%

Hallgatóságnak elmennék, ha elég provokatív kérdéseket teszel fel nekik, szerintem jó műsor lenne 😂 !

De csak akkor, ha utána megszervezel egyet a "létezik normális pasi" kérdéses lányoknak is 😘 !

2019. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
15%
Kapok elég megaláztatást a külsőm miatt amúgy is, nem hiányzik, hogy házhoz menjek a lóf_szért. Amúgy meg lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy még fel is jelentsetek egy-két csúnya férfit zaklatásért.
2019. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!