Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leptetek tul?

Figyelt kérdés
23/N vagyok. Soha nem voltam szerelmes. Aztan jött egy fiú az életembe, aki mindent megvaltoztatott. Tavkapcsolatban voltunk, mert külföldön dolgozik, mégis napi szinten beszélgettünk ha távol volt. Tudtam én is hogy ez így hosszútávon nem sokaig fog működni, de megmondom őszintén csak sodrodtam lesz ami lesz alapon. Full szerelmesnek tűnt, szóval voltak modszereink, hogy atveszeljuk a nehezebb napokat. Aztan januarban vmi tortent. Szakított egy olyan dolog miatt amibol nem gondoltam volna hogy ekkora ugyet csinal. Utana hebe-hoba keresett de az a beszelgetes mar soha nem volt olyan mint azelott. Igy letoroltem, irni se tudott. Most hogy hazajott feljerestem, mert szerettem volna pontot tenni a vegere. Vagy igennel. Vagy nemmel. Es kiderult hogy van valakije. A hajon ismerte meg egy spanyol lany. 4 honap alatt szerelmes lett es vele tervezi a jovojet. Nekem pedig nagyon faj. Tudom hogy miatta dobhatott januarba nem vagyok buta. De tmegis tagadta. Nem gondoltam ha egyszer szerelmes leszek az ennyire fajdalmas lesz. Olyan tapasztalatokat, torteneteket varok, akik voltak hasonló helyzetben. Hogy leptetek tul? Mi lett vegul? Köszönöm azoknak akik segítő szándékkal valaszolnak.

2019. jún. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szex randommal
2019. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel. Egyedül is próbáltam jól érezni magamat, ha volt kivel akkor szexelten ahogy bírtam :)
2019. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is ez rossz kategóriában van. Ink a kap solatiba kellett volna írnod.

És sajnos a szerelem ezzel jár. Előbb vagy utóbb de fájni fog :(


Mit vártál? Ha letörlöd, úgy h írni sem tudott akkor majd vár amig meggondolod magad?


Tudom elég közhelyes, de nekem az idő, sok barát, segített h túllépjek a szerelmi bánatomon.


L

2019. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azwrt toroltem le mert gyanut fogtam melyik csajjal kavargatott es ugy ereztem nem biztos h latni akarom ezt. Utana nyilvan megbantam mert hirtelen felindulasombol tortent. De ha igazan szeretett volna sztem ez nem lett volna akadaly h letiltom. Hiszen mas nore nem tud nezni olyankor az ember.
2019. jún. 1. 15:21
 5/6 lilla64 ***** válasza:
Én is voltam igy és rohadtul szenvedtem.Próbáltam másokkal ismerkedni de mindenkit hozzá hasonlitottam.Csak az a közhely müködik,hogy az idő mindent elrendez.De prúbáld meg,hogy ne találkozz vele,még futólag se,mert akkor még nehezebben megy.
2019. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj itt lakik ahol en. Kis falu. Egesz nyaron itthon lesz. Jon majd nyaron a csaj bemutatja. Imadkozok h ne talalkozzunk. De lehet van eselye. Ez csak rajtam mulik mennyi ido alatt lepek tul. Nem akarok egy szerelembe belehalni hisz van sokkal jobb. De jelenleg nem latom az alagut veget. Naprol napra felemeszt es csak a mierteken ragodok.
2019. jún. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!