Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak csak úgy beszèlgetnète...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak csak úgy beszèlgetnètek napokig egy nővel ha nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátként simán
2019. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem működik ez a fiú-lány barátság. Ha érdekel, és vonz, akkor igen, de akkor kapcsolat miatt. Ha közben rájövök, hogy nem passzolunk (már az elején általában), akkor inkább leállítom a barátkozást is. Azzal nem nyer senki.
2019. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen..
2019. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem csak "getnék" hanem "getek" is rendszeresen. van hogy több órán keresztül ha olyan a lány
2019. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2019. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok, ha nem gond. Több férfi barátom van, mint nő, és egyikkel sem jöttem össze, még alkalmilag sem. Nem is tervezek ilyesmit, és ők sem utaltak soha többre. Az én életemben működik a férfi-nő barátság.


(Aki azzal jönne, hogy persze, nem látok a barátaim fejébe, tuti álmodoztak már arról, hogy több legyen - ahogyan én sem, úgy senki más nem lát a fejükbe, úgyhogy ezt kár is felhozni, nem kell mindent jobban tudni.)

2019. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
-több férfi barátod van mint nő- miért nőgyűlölő vagy? szép egy pára lehetsz...
2019. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok 8-as, hogy egy mondatból egetverő következtetéseket vonsz le. Magadat minősíted ezzel. Nézz körül a világban, rengeteg nőnek van több férfi barátja, mint nő. (Csak jelzem, aki nőgyülölő, annak nem hogy nincs nő barátja, de kb. szóba sem áll velük - nos, rám ez a jelek szerint nem igaz.)
2019. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
tudom hogy nagyon sok olyan nő van akinek rengeteg férfi barátja van. kerülöm is őket mint medve az egres bokrot.
2019. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!