Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várom, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várom, hogy a párom hibázzon?

Figyelt kérdés

Rövid betekintés a kapcsolatunkba: Nagyon nehéz kezdéssel több, mint egy éve vagyunk együtt. Alapvetően nincsenek nagy problémáink (persze minden kapcsolatban vannak kisebbek-nagyobbak), azonban a távkapcsolat kicsit nehéz. Jellemzően hetente azért együtt tudunk tölteni 2-3 napot.

Mostanában elkezdtem azt érezni, hogy várom, illetve (ha mondható ilyen, bár felettébb nem a legjobb szó rá) "szeretném" ha valami olyan hibát követne el, ami után "térden csúszva" kelljen könyörögnie értem. Teljes mértékben bízok benne, sosem akarna engem bántani. Nem vagyok sem rajta élősködő, sem őt irányító, elnyomó típus, de mindkettőnk igen határozott személyiség. Korábban volt több, manapság csak nagyon ritkán vannak olyan dolgai, ami kicsit megrendíthetné a bizalmam, de aztán átgondolom, és újra felidézem magamban, hogy megbeszéltük, hogy mindkettőnk lépéseit elfogadjuk, csak ne játsszunk a másikkal, legyünk őszinték. Én legjobb tudomásom szerint nem vétettem ellene semmit, nem csaltam meg, nem csaptam be, nem hazudtam neki.

Egyszerűen nem tudom miért, de valamiért várom, hogy nagy hibát kövessen el. Valaki tud erre nekem magyarázatot adni, miért érzek így?


2019. jún. 1. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

"...a távkapcsolat kicsit nehéz. Jellemzően hetente azért együtt tudunk tölteni 2-3 napot."


Ez NEM párkapcsolat!


Azért várod a hibát, hogy legyen okod kirakni!

2019. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet eddig semmkrekellőknek tartottad csak oda a segged, ezért most lehet hiányoznak a "hazai ízek" vagy nem hiszel a hirtelen jött "szerencsédnek"... van ilyen. Ha szét akarod cseszni a kapcsolatod, akkor csak így tovább.

32/f

2019. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is: nagyon szeretem őt! Nem indokot keresek arra, hogy kidobjam. Ha nem érzem jól magam a kapcsolatban, leülök az illetővel és megbeszélem, hogy nekem ez nem jó. Korrekt módon, ahogy ezt eddig is tettem. De itt nincs arról szó, hogy ne érezném jól magam.

Másodszor: miért is ne lenne párkapcsolat? Napi szinten beszélünk, keressük egymást, és mivel ő "hazai íz", csak éppen nem egy városban lakunk, így tudjuk megoldani.

Nem akarom szétcseszni a kapcsolatot, gondolkodom nap mint nap, mivel lehetne jobbá tenni részemről, még ennél is. Talán minimálisan kapcsolódik is ehhez a kérdés, nem? ;)

Egy semmirekellőnek sem "tettem oda a seggem", mivel az előző egyetlen kapcsolatom tizenéves koromban volt, amely nem is volt valódi párkapcsolat.

Egyébként meg komolyan nem értem, hogy miért kell ilyen stílusban válaszolni, egy totál ismeretlen kérdezőnek... Ez számotokra öröm? Mert ha igen, örülök, hogy hozzá tudtam tenni valamit a napotokhoz! :D

2019. jún. 1. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Jobbá úgy teheted, hogy a hibái helyett rá figyelsz és elfelejted ezt az ökörséget. Nem, nem tökéletes, igen, van hibája, azzal, hogy a jó oldalát mutatja neked, nem megvezetni akar, hanem boldoggá tenni. Inkább értékeld, ha tetszik és ne a hibát keresd, ha egyszer minden oké.

32/f

2019. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Korábban volt több, manapság csak nagyon ritkán vannak olyan dolgai, ami kicsit megrendíthetné a bizalmam


Ezt kifejtened? Lehet, hogy emiatt akarsz bosszut allni.

2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!