Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha elkezdetek járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha elkezdetek járni egy fiúval, mikor engeditek/szeretitek ha elkezd fogdosni titeket?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem mindegy hol fogdos. A melleimen a nemi szervemen a fenekemen kívül simogathat kedvesen, de ha emezekre akar nyomulni akkor elég valószínű nem akar komolyat.


Viszont arra sincs recept ha az első hónapokban nem történik vagy az első nap történik mi lesz belőle. Nekem volt olyan hogy az első nap történt és 5 év lett belőle, de volt hogy hónapokig fűzött mire aztán megkapott és semmi nem lett belőle.

2019. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után szabad korlátlanul átölelni valakit?
2019. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


(Mondjuk ha már évek óta együtt vagyunk sem szeretem az ilyet)

2019. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
átölelni szerintem első perctől lehet
2019. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!