Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, összejönnétek egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, összejönnétek egy nem saját kategóriátokban lévő pasival? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem egyéjszakásról, hanem hosszútávú kapcsolatról van szó.

És a nem azonos kategória alatt nem a kinézetet értem. Hanem azt, hogy pl. te diplomás nőként összejönnél-e mondjuk egy szakmunkással?

Vagy pl. ha te jól keresel (mondjuk havi 500e nettó felett), akkor összejönnél-e olyannal, aki mondjuk csak a felét keresi?


Volt-e már konkrétan ilyen kapcsolatotok, és ha igen, mi lett a vége?


2019. jún. 1. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
A kategóriám felettivel igen, alattival nem.
2019. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Persze

Eddigi párjaimnak érettségiük se volt

Csaj szakmunkás végzettség és ,dolgoztak rendesen gyárban 3 vágy 4 műszakban (12 órázás)

Én Egyetemét végeztem

Engem úgy neveltek,hogy nem a végzetseged tesz emberré. Hanem a cselekedet.

Szüleim sose nézték azt honnan származók milyen papírja van

Csak annyi volt a fontos ,hogy vagy tanuljon ,vagy dolgozzon .. Tehát ne olyan legyen aki csak lézeng teng-leng élősködik a családján...

25N

2019. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1: Tehát ha kevesebbet keres a pasi, az kizáró ok?
2019. jún. 1. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi az elírásokért
2019. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
#3 persze. Jóhogynem majd én vigyem el randizni, meg ő maradjon otthon a gyerekkel...ez nagyon férfiatlan lenne. Bár attól függ, mennyivel keresne kevesebbet, ha én mondjuk 800-at, ő meg 600, az még belefér.
2019. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

A bánat tudja...*

Amúgy meg van már párom újból 🤣

2019. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha jól megértsük egymást, hasonló az érdeklődési körünk, és normális akkor nem igazán érdekel hogy milyen iskolai végzetsége van, vagy hogy mennyit keres.

Viszont jobban kellene igyekeznie az elején, mert jobban figyelnék arra hogy hogyan viselkedik, hogy reagál, hogy tudjam hogy tényleg komoly dolgot akar és nem csak kihasznál. :)

2019. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég álszent kérdés, hiszen alap, hogy a nők a mások több pénze által kiváltható kényelmet veszik alapnak...
2019. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk, a férjemnek egy váltás ruhája sem volt. Kevesebbet keresett mint én, a kilátásai sem voltak jók. De nem érdekelt, mert szerettem. 43 éve élünk együtt.

71N

2019. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Én diplomás nőként összejöttem egy szakmunkással. Nem tartott sokáig :D
2019. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!