Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom nap mint nap? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom nap mint nap? És csajokat szidni ne gyertek ide!

Figyelt kérdés

Miért van itt annyi nőgyűlölö férfi?

Én szeretem a csajokat! Persze mindenkinek megvan az elképzelése/stílusa, de attól még nem kéne szidni őket! Nem?


2019. jún. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Sok a megkeseredett ember.
2019. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szidtam a csajokat! Ó, itt a világvége...
2019. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a mikropéniszű, 13 éves csicskák, meg a sok nyomorult 39 éves degenerált szűz gyűjtőhelye.


De a nők is oltják itt egymást! A paramamik, a NAGY SZENT ASSZONYOK, a TISZTESSÉGES ÚRI LÁNYOK, és a többi TÖKÉLETES NŐ ÉS ANYA, minden más nőt leolt.


Én nem nézem le a nőket, a NŐ egyenrangú a férfivel, a többit a helyén kezelem, ágyban vagy/és a konyhában.

2019. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egymásra reagálnak itt, hol az egyik, hol a másik fél kezdi. Szerintem jó kevesen vannak, akik konkrétan nőket vagy férfiakat szídni járna csak fel.

32/f

2019. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért.... Mert könnyebb gyűlölni és szavazni azt, amit nem kapnak meg, mint tenni érte, hogy legyen...
2019. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most néztem egy idősebb női műsorvezetőről cikket. A kommentek 90% arról szólt, hogy mennyire szarul néz ki, és hogy takarodjon a képernyőről. Csupa vállalhatatlan külsejű vénember banyázta és kapaszkodj meg NŐK.

Ugyanez van bármelyik nőkről szóló cikk alatt. Jönnek a másik világban felnőtt, frusztrált mamik és pocskondiázzák a náluk sikeresebb, szebb nőt. Jóój hát az én unokám szebb ennél kövér palvinnál.


Amíg a nők jó része ilyen mentalitású, mit lehet várni a férfiaktól? Több nőt is ismerek, akik a lányaikat teljesen a fiútestvérük kiszolgálására nevelték, vagy itt van a saját édesanyám, aki múltkor azon háborodott fel, hogy valaki negyven évesen nőként mit ugrál. Egy nőről volt szó, aki koncertre jár.


És nem, nem nőekézésnek szántam, ez engem inkább elszomorít.

2019. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi férfigyűlölő nő is van. Én inkább őket veszem észre. Amúgy meg szerintem csak a hülyéket szidják.
2019. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!