Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nekem jó? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nekem jó? :D

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy csajjal folyamatosan szívatom és egyszer csak azt mondja hogy fúú megb@szlak:@ és erre ennyit mondok ne hogy fordítva süljön el és ennyit ír hogy höh majd meglátjuk ;) .. csal bulizni egész nap ez nekem csak jó nem?: D
2010. júl. 7. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó kis ingyenélő vagy. Csak nem valahonnan Borsodból írsz? :)
2010. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem értem! Valaki magyarázza már el nekem.
2010. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem Borsodi vagyok.. az meg hogy ingyen élő vagyok vagy sem azt majd eldöntöm de negatív válaszokból nem kérek.. élek ez van ma valahogy meg kell élni ..
2010. júl. 7. 21:52
 4/23 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem!
2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
annyi az egész.. van egy csaj.. beszélgetsz vele.. és aztán szívatod , kicsit szemétkedsz vele amire ő ingerülten ennyit mond: "úgy megb@szl@k" és te meg annyit hogy ne hogy fordítva süljön el azaz te őt.. és erre az van hogy majd meglátjuk:) és folyamatosan hív bulizni hogy menyjek .. ennyi az egész:D
2010. júl. 7. 21:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem aludj rá egyet kettőt!!! És utána Húzz be neki egyet, ha már ilyen szemét! :@
2010. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
várjál egy kicsit:d fogalmazd egy értelmüen nem nagyon vagyok magamnál most:D magányos szerda este.. XD
2010. júl. 7. 22:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan tőlünk kérdezed, hogy neked ez jó e???
2010. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ezek szerint..
2010. júl. 7. 22:05
 10/23 A kérdező kommentje:
úgy értve jó e hogy lehet e valami.. tehát értitek..?
2010. júl. 7. 22:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!