Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra lennék csak kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lennék csak kíváncsi, hogy randiznátok-e innen valakivel?

Figyelt kérdés
Mármint elkezdtek beszélgetni, megismeritek egymást és lehetne-e randi? Vagy totál kizárt? Lehetséges itt párt találni?
2019. jún. 2. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, beszélgetek valakivel. Nagyon szimpatikus, meglátjuk, hogy mi sül ki belőle. 😁 Egyébként jobb óvatosnak lenni, sok itt a defektes ember. 31F
2019. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

Egy konkrét nővel szívesen elmennék egy kávéra. Kíváncsi vagyok rá élőben, mert az írásaival 99%-ban egyetértek.


Névtelenül rámíró egyénnel kizárt, csak ha korábbi válaszai alapján szimpatikus.

2019. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

#1


Mondjuk mókás, hogy ezt mindenki leírja, de saját maga persze az "üdítő kivétel a sok defektes között" (önmaga szerint).


Amúgy nem, mivel nem randizom ismeretlenekkel. De ha jobban megismernék valakit, akkor miért ne?


De erre aligha kerül sor, "ez már nem az a világ".

2019. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Megtörtént 😉
2019. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer majdnem sikerült...
2019. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Soha a büdös életben. Én ide csak azért járok, mert kíváncsi vagyok, mi az, amit az átlagember kimondani nem mer, de leírni igen. Vagyis hogy mit gondol valójában.
2019. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Akár igen, bárhol akadhatok számomra erdekes emberre, de példa még nem volt rá, bár a korosztályomban inkább a kapcsolati problémáikkal fordulnak ide az emberek,ami ugyebár meglévő kapcsolatot jelent..

19/l

2019. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
#3 A randi pont azért van, hogy megismerj valakit. Vagy nálad ez hogy megy? Elkezdesz megismerni valakit és ha már eljegyeztétek egymást elkezdetek randizni?
2019. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer leveleztem itt egy velem egykorú férfival. Időközben kiderült, hogy ugyanarra az egyetemre járunk, felvettük a kapcsolatot facebookon. Ott már nem volt olyan kedves mint itt. Minősíthetetlen dolgokat mondott rám sokszor, plusz állandóan előadta, hogy nekik mennyi pénzük van, az apja milyen kocsikat vett neki, meg hogy úgy szerezte a jogsit, hogy lefizette a vizsgabiztost. Én akkor álltam forgalmi vizsga előtt, és persze ideges voltam. Akkor is azt mondta, hogy egy idegbeteg vagyok és szedjek rá gyógyszert. Nekem ez nem tetszett úgyhogy mondtam neki hagyjuk egymást. Ő csak találkozni akart velem mert tetszettem neki. Odáig fajult a helyzet, hogy elkezdett fenyegetni, hogyha nem találkozunk, akkor lenyomozza a telefonszámom alapján, hogy mikor hol vagyok és majd megtalál akkor is ha nem akarom. Infó szakos volt amúgy, de ìgy utólag nem hiszem hogy igazat mondott. Akkor viszont féltem nagyon. Letöröltem facebookról. Ha láttam az egyetemen, igyekeztem elkerülni.

Úgyhogy NEM randiznék innen senkivel és nem ismerkedek már itt. Bár tudom nem egy alkalom alapján kell megítélni az embereket,viszont ez rossz emlék nekem.

24N

2019. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
#8 Nem, de azért néhány levélváltás nem árt előtte.
2019. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!