Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy elhalasztotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy elhalasztottam egy lehetőséget. De így ez működne?

Figyelt kérdés
Szóval, voltam ma este Szolnokon a Nádas étterem gólsátrában, és összeakadt a tekintetem párszor egy csajjal. De mivel kövér vagyok nem mertem tenni semmit, mondván úgysem azért néz. Ez pedig abból fakad, hogy magamat látva, főleg ruha nélkül undorítónak tartom. Más attól láthat másképp? És ha ő így is elfogadna, de én magam biztosan nem, akkor így működhet?
2010. júl. 7. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, meg kell szeretned magadat akármilyen is vagy, de a kövérség/elhízás ellen lehet tenni.
2010. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyne működhetne,ha tetszel neki akkor az ne azért legyen mert vékony vagy.Honnan tudod h nem a mackósabb pasik jönnek be neki?Ne szalaszd el,ha pedig magaddal nem tudsz megbékélni akkor fogyikúrázz és minden rendben lesz.
2010. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
járj kondiba, tegyél ellene valamit:D 2-3 éve én is duci voltam, mindenki még a szüleim is piszkáltam, de mindenkivel kijöttem, és aztán pár év után tök magas lettem hirtelen, elkezdtem járni gyúrni és most minden héten más csajom van:)
2010. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Váó utolsó,te aztán habzsolod az életet :DDD
2010. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ez van, de most nincs senkim:P csajok írhattok:D
2010. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:))))))))))))))
2010. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most gondold el b@szdmeg: A csajjal soha nem találkozol többet az életben, így ha odamész, vagy viszonozta volna a közeledésedet, vagy ha elutasít nem kell rajta rágódnod és a büdös életben nem látod őt, úgyhogy el is felejtheted.

Ellenben mit csináltál: Semmit.

2010. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szolnoki vagyok, szóval én még láthatom a csajt.
2010. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23:20 kiváncsi lettem rádxdhány éves vagy?:D:D

Amúgy simán tetszhettél neki:):)vannak olyan csajok akik kifejezetten a ducibb pasikat szeretik:)amúgy mükődhet így is a dolog, de ha te ennyire nem fogadod el magad kezdj egészségesebb táplálkozásba és sportolj...és van h nem úgy látod magad a tükörben ahogy mások téged...szal pl én se látom jó csajnak magam de a külső visszajelzésekből nem ez tükrözödik:Oés máskor nyugodtan lépj, ha a válasz elutasító lesz majd jön a következő;)

2010. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak én meg is szívtam párszor. Sok csaj játszott velem, aztán kiderült, hogy "Ki mer odamenni ahhoz a ronda hájas sráchoz?" féle f*szság volt az egész. Amúgy én is rondának tartom magam, a különbség, hogy nekem mondani is szokták.


17/F

2010. júl. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!