Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elindulni a változás irányába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elindulni a változás irányába a párkapcsolatok és a nőkkel való viszony felé?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért írtam ki, mert az utóbbi időben írtam olyan kérdéseket fogalmaztam meg, ami nem kicsit volt provokatív, főleg a nőkre nézve.


Sajnos az ex-barátnőimmel való konfliktus is benne volt ebben, ami miatt ellenséges lettem a női nemmel.


Elnézést kérek, ha emiatt megbántottam valakit, de rájöttem, hogy a harag nem mindig jó út.


Nem állítom persze, hogy minden ellenszenvem elszállt, de azokat a nőket, akik viszonylag rendesek, azért igyekszem majd megbecsülni, -ha ez viszonozva van - és nem átverni.


Sziasztok, jó éjt.


2019. jún. 3. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Na, elég értelmetlenül fogalmaztam meg a kérdést, de azért a lényeg átment remélem, főleg a magyarázattal.
2019. jún. 3. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Részt vehetnél egy női segítő szervezet munkájában. Ismerd meg a nők történeteit is, hogy ne csak egyoldalúan lásd a világot.
2019. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bunkó, vagy sem, de empátia training, már ha van ilyen :D


De komolyan, ha ellenséges vagy bárki iránt aki amúgy semmit nem csinált veled, az szimplán csak empátia hiánya.


Meg csak azt megbecsülni és nem átverni, ha ez viszonozva van? Azért, na, ne azért legyél valakivel rendes, mert ő is az. Legyél rendes annak ellenére is, ha a másik nem az :)

2019. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Náci Németország, Német fiú a zsidó lánynak: Utálom a zsidókat de téged nem, mert te nem vagy olyan, mint a többség.


Ez kb ilyen volt. Ezzel most azt mondtad, hogy a nők általában szemetek és dögök, de azokat akik VISZONYLAG képesek az elvárásaid szerint működni azt azért te majd IGYEKSZEL megbecsülni. Mindjárt dobok egy hátast a meghatottságtól.


Én a férfiaktól sok mindent elszenvedtem, aminek a szexuális molesztálás gyerekkoromban csak egy része volt. Mégsem úgy fogalmazok, mint te. Mert tudom hogy nemtől függetlenül vannak sz ar emberek és vannak jó emberek. Sosem mondom azt hogy minden férfi szemét, ha véletlenül valamelyik az elvárásaim szerint viselkedik, azzal majd kedves leszek.


Hanem normális vagyok az emberekkel és emberként kezelem őket. Ha valaki árt nekem vagy éppenséggel valaki rendes velem, sosem a nemét nézem, hanem az embert. Majd ha ezt a szintet elérted, akkor elmondhatjuk, hogy elindultál valamerre.

2019. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!