Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már a kapcsolat elején ilyen nagy ígéreteket tesz az hazudik, és nem normális?

Figyelt kérdés
Már az első héten azt mondja hogy szeretné ha egyszer a felesége lennék, sőt már közös gyerekek nevéről is beszélt. Azt mondja soha nem fog elhagyni engem.
2019. jún. 4. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem normális. Ha nemet mondasz, akkor az ilyen típus fog zaklatni hónapokig. De ne legyen igazam.
2019. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem 100as nála az fix... De amúgy nem kell túl komolyan venni az ilyesmit, azért ha jovő héten előhúzna egy gyűrűt meg mellé egy kis terhes-vitamint, én pakolnék :D
2019. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Saját józan eszed megmaradása érdekében kezeld ezeket a nagy kijelentéseket kétséggel.

Örülj annak,ha így látja,de próbáld meg nem elhinni.

2019. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Kamu. Agyrokkant.
2019. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez pont az a fajta elmebeteg, akit ennél a ponton kéne otthagyni. De te úgyse fogod, szóval sok boldogságot.
2019. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a fajta aki 3 hónap után felcsinál és elhiteti , hogy kell neki a gyerek aztán szép lassan átmegy agresszív állatba vagy le lép.
2019. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, nekem ez alap dolog. Nem jönnék össze olyannal, aki úgy áll a kapcsolathoz, hogy majd lesz valami, vagy együtt maradunk hosszú távon vagy nem. Egy komoly kapcsolathoz az kell, hogy már az elején meglegyen ez az elhatározás, máshogy nem megy. Ahhoz, hogy valaki tényleg tudjon energiát fektetni a kapcsolatba az kell, hogy így álljon hozzá, hogy a kezdetekkor is már meglegyen az elhatározás, hogy egy nap majd összeházasodtok, gyereketek lesz stb. Én másmilyen emberrel össze sem jönnék. Magától semmi nem fog hosszú távon működni ha csak sodródtok a kapcsolattal és várjátok, hogy mi lesz belőle. Ha valakivel komoly kapcsolatot akarsz akkor össze sem szabad addig jönni, amíg nem így álltok mindketten a dologhoz.
2019. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor a párod egy kicsit infantilis és igazából éretlen egy komoly kapcsolatra!!
2019. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

ha-ha -ha ...bla bla bla...haha! :)


K***úrvameleg van, hazafelé muszáj lesz vennem pár gombóc fagyit

2019. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem megijesztene. Sőt, meg is ijesztett, amikor hasonló szituációba kerültem. Az illető már nagyon gyereket akart, meg házasságot, szinte állandóan erről beszélt. Egy idő után már untam, és úgy éreztem, rám erőlteti a témát, nekem ennek az elképzelésnek "kell" megfelelnem.


Valaki írta, hogy aki nem így áll hozzá a kapcsolathoz már az elejétől, azzal nem is érdemes kezdeni. Nem értek egyet. Azt viszont aláírom, hogy valószínűleg sok embernek megfordul a fejében, amikor összejön valakivel, hogy "hú, vele jó lenne hosszú éveken át együtt lenni", esetleg eszébe jut, hogy vajon milyen ember lesz ő 10-20 év múlva, ha családja lesz, stb. De nem feltétlen kell ezeket a gondolatokat megosztani a másikkal, ha még a két fél sem ismeri egymást igazán, mert most jöttek össze.

Ma már nem lehet úgy nekiindulni egy kapcsolatnak, hogy ez az elsődleges cél. Persze nem árt kipuhatolni, hogy egyáltalán akar-e majd családot az illető, vagy nem. Ha mindketten akarnak, akkor ennyiben kell hagyni a témát egy ideig.


Először inkább nagyon alaposan meg kéne ismerni a másikat, tudni, hogy lehet-e rá számítani, megismerni a valódi személyiségét, rájönni, hogy valóban összeillenek-e a felek. Aztán ha már biztos lábakon áll a kapcsolat, akkor szerintem úgyis előjön a család téma magától is, anélkül, hogy erre a beszélgetésre napokat kelljen készülni.

2019. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!