Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek e egy szexi saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek e egy szexi saját készítésű képeslap nak névnapra születésnapra vagy karácsonyra?

Figyelt kérdés
Férjem névnapja nemsokára következik és arra gondoltam készítek neki pár fotót ajándékba magamról egyszer küldtem neki telefonra szexi fotót mikor elkezdtünk járni azóta nem. Ennek lassan 15 éve azóta összeházasodtunk gyerekünk lett és még mindig boldogok vagyunk. Mindig gondolkoztam hasonló ajándékon de soha nem mertem csinálni nem tudom miért. Most viszont Elkészültek a képek elküldtem megrendeltem őket és arra gondoltam hogy a képeket majd rá ragasszam egy lapra és odaadom neki névnapjára ha megérkezik addigra. Először arra gondoltam hogy egy kis falra akaszthatós képet csinálok és nem is annyira mutogatós a kép de akkor sem merem kirakni a falra eléggé szégyenlős vagyok. A képeken Egyébként tudok éppen nem látszik semmi olyan. De azért Facebook on nem posztolnam. Ki csinált már hasonlót mekkora lett a sikere?
2019. jún. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem költenék ilyesmire pénzt,egyszer megnézi aztán annyi.Bár én nő vagyok.
2019. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már egy teljes masztizós video.😂(1)
2019. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes. Többre mész, ha főzöl egy finom vacsit, és elé térdelsz.
2019. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Steam feltöltőkártyát inkább
2019. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 válaszolnak és még én hittem azt hogy smucig vagyok. Ha csokit vennék neki az is csak egyszeri alkalomra lenne hiszen megenné. Főzni meg nem csak ünnepnapokon szoktam Szóval gondoltam ajándékba általába az ember valami rendkívülit ad Úgy értem nem mindennapi t de ezek szerint én gondoltam rosszul. Azért köszönöm a válaszokat A képek Egyébként ingyen vannak csak A postát kell kifizetnem minden hónapban van 45 ingyen nyomtatható képen hogy megnyugtassam az első válaszolót.
2019. jún. 4. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2019. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem aggódom az ár miatt,azért már inkább,hogy egyszer ránéz aztán kerül a fiók mélyére.Azért meg felesleges a postaköltségért is.De ne sértődj meg,Te kértél véleményt.
2019. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!