Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttél rá arra, hogy nem vagy alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mikor tudatosult benned? Változott valami ennek hatására?


Kíváncsi vagyok, ki hogyan élte meg ezt a helyzetet. Hogyan alakult ezt követően az élete. :)


29/N


2019. jún. 4. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Már jó ideje érett bennem a gondolat, de igazából mikor pár hónapja valaki közel akart kerülni hozzám jöttem rá, hogy nekem ez nem kell. Több a nyűg vele, mint amennyire megérné. Szóval azóta még zárkózottabb, cinikusabb, szemetebb vagyok, és teljes mértékben teszek az emberekre magasról. Igazából már érzéseim se nagyon vannak.

Szóval éppenséggel nem egészséges, de hát tárgyak/gépek is tudnak annyira tönkremenni, hogy ne érje meg a javításuk.

Elfogadtam. Majd lesz valami. Aztán majd egyszer meghalok. Ez utóbbi teljesen megnyugtat.

2019. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 31 éves vagyok. (a nemem nem számít)
2019. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kicsit finomítanék a kérdésen.

Nem voltam párkapcsolat PÁV-on, így nem tudom teljes bizonysággal azt mondani, hogy alkalmatlan vagyok. De igencsak benne van a pakliban, hogy nem lesz meg "a párom". Ennek a beismerése kicsit megnyugtatott, hogy nem kell hogy legyen, egyedül is ugyanúgy "élek".

2019. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hm. Még beszólnom és bunkónak se kell már lennem a lepontozásért. Na mindegy. Idc.
2019. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17 évesen.(Most vagyok 37.)Nem változott semmi,beletörődtem,kész.Az életem?Szarul.Előtte is az volt,egy estleges párkapcsolat max. rontani tudna rajta.
2019. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1-2, 15 évesen már éreztem, hogy én nem vagyok erre megfelelő alany;

3, Negatív értelemben változott, mert egyre jobban belemegyek abba, hogy nekem nem lesz úgysem senkim, meg hogy én valóban értéktelen vagyok... Pedig van az a mondás, hogy "Hallgattassék meg a másik fél is". Esélyt sem adtam még erre senkinek sem, így releváns visszajelzésem sincs. (37F)

2019. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. jún. 4. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor rájöttem, hogy maga vagyok az ördög.
2019. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján dől el, hogy nem alkalmas valaki kapcsolatra? Szerintem mindenki alkalmas, ha megfelelő embert talál. Aki nyitott kapcsolatot akar, az a többséggel nem passzol, de ettől még alkalmas kapcsolatra. Aki naponta extrém sportolni akar a párjával, az is alkalmas, csak még kevesebb emberrel.


Alkalmas vagyok a kapcsolatra, volt már komolyabb és lazább is az életemben. Az átlaghoz képest viszont azt mondom, hogy nem vagyok rá alkalmas. Az erős többséggel nem tudok azonosulni. Túl őszinte vagyok, túl változatos emberre vágyom, túl érdekesre. A problémakezelésem sem csak hárításból és hisztiből áll, mint ahogy sok embernek.

2019. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Tévedsz,már bocs.Ha hiányoznak alapvető szociális képességeid(is),el van cseszve a személyiséged,és saját magaddal nem vagy rendben(szóval,olyan vagy,mint én),akkor nem vagy alkalmas egy párkapcsolatra,mert csak rombolnád a másikat.#5-ös voltam.

2019. jún. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!