Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt randiztunk a barátommal, friss a kapcsolatunk. Sütöttem neki sütit, amit oda is adtam neki a randin. De azóta nem mondott róla semmit, ami azért rosszul esik. Az exeimtől mindig kaptam visszajelzést. Ha meg rákérdezek, hogy "Na ízlett?" az olyan dedós, mintha kikövetelném a dicséretet.

22l


2019. jún. 5. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem dedósan is kérdezni:


"Mit gondolsz a sütiről? Viszonylag friss recept, szerintem jól sikerült, de szeretném a te véleményedet is hallani"


Ha nem ízlett neki, akkor el tudja mondani hogy mi nem tetszett benne :D


Egy kicsit szerintem túlpörögsz a kérdésen, de ha zavar, akkor mondd el neki.

2019. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Én kidobnám azt a sütit akkor is, ha nehezemre esik és amikor legközelebb keresi a hűtőben, szomorú arccal megmondanám neki, hogy én szeretem őt és régebben amikir ízlett neki, amit főztem, mindig megölelt és elmondta, hogy milyen finomakat készítek neki és én hiába tettem bele a lelkem és a szeretetem, semmit sem mondott rá, ezért gondoltam, hogy nem lett jó és kidobtam és hogy így már egyre kevesebb kedvem van sütni. Hidd el, ha szeret, akkor ezt fel fogja fogni és legközelebb megdícsér. Amíg csak a szád járatod és főzöl neki akkor is, ha rád sem böfög, addig tudja, hogy meg is teheti.
2019. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gondod sose legyena párkapcsarban, mint azon aggodni magad halálra,ês hogy rosszul essenek dolgok,mint az,hogynem beszêlt a sütiről.Amùgy kêrdezd meg.Hogy ízlett a süti?Szereted egyâltalán?
2019. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...

Nézd a játszmázást hagyd abba, 22 vagy. Ha akarod tudni, kérdezz rá.


30n

2019. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha játszmáznék, akkor nem sütöttem volna neki. Nem azt mondom, hogy hatalmas probléma, de a saját anyukám és a nagyim főztjét is megdicsérem. Nem is beszélve egy friss kapcsolatról, ahol ez szerintem alap lenne.
2019. jún. 5. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne várj el "alap dolgokat". Ha tudni akarod, kérdezd meg! Ez pont hogy játszma ez a hozzáállás, hogy "jajj, ha nem mondott semmit, akkor biztos ezt és azt gondolja"

NEM! ne pörögj bele hülyeségekbe, nem vagy nyomozó, hogy kiötöld a gondolataid. Tessék rákérdezni! Egyes válaszoló adott egy tök jó tippet

Hajrá


30n

2019. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most rákérdezek, de szerintem sokat elmond valakiről, ha ez rendszeres lesz.
2019. jún. 5. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha gyakran elfeljti akkor valóban, nem illő. Viszont egyszer elfeljti, azt mondom még semmi baj ezzel. Nem esett le neki, hogy ez neked fontos és elvárod a visszajelzést. Semmi bonyolultabb dolog nincs ebben.
2019. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Én ha vendégségben vagyok, vagy valaki főz nekem, az első falat után megdicsérem. Az egyik lakótársam is ilyen. A párom meg a szobatársam meg akkor sem mondanak semmit, ha a kedvenc kajájukat főzöm és a könny kicsordul a szemükből az örömtől.

Valamelyik nap a párom főzött nekem, isteni finom volt, de pókerarccal ültem végig a vacsorát, aztán mikor nagy izgalmában rákérdezett hogy na, mégis milyen volt, akkor az válaszoltam, amit ő szokott: nem rossz. Természetesen utána megdicsértem hogy nagyon finomat főzött, azóta kicsit jobban érzi hogy nekem is jól esne a dicséret.

2019. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondana el?Hogy Téged más szülők neveltek,mások a körülményeid stb.Ennyit.Az is lehet,hogy már akarta jelezni,de aztán elfeljtette,félénkebb ilyen szempontból ,nehezebben fejezi ki az érzelmeit.
2019. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!