Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akinak az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akinak az egyetemi tanára tetszett meg, esetleg kapcsolat is lett, mesélnétek kicsit?

Figyelt kérdés

Bármilyen történetet szívesen olvasnék, akár plátói volt, akár kapcslat lett. :)

Miért tetszett meg, hogyan alakult, ki kezdeményezett minden ilyesmi.



2019. jún. 5. 23:06
1 2
 1/14 mclaren.f1 ***** válasza:
85%
Miskolci Egyetemen a jogászoknál volt régebben egy botrány, hogy egy hallgató csaj felajánlotta teljeskörűen magát egy tanárnak ha nem buktatja meg. A tanár lefeküdt vele, másnap meg mikor ment a csaj az indexért, be volt neki írva az elégtelen és mellékletként oda volt szúrva egy 5 ezres... ;)
2019. jún. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Utolsò, ez melyik oktatò volt? B.A?

Amùgy èn is hallottam, pedig màr 20 ève, hogy odajàrtam jogra (#tejoeg)

Amùgy pont Miskolcon a jogon volt "nagymenő" dolog tanàrokkal jàrni, volt több tanàr-diàk pàros is. Elsősorban a közig tanszèk szeretett vadàszni a friss pipihùsbòl, de azért voltak màs tanszèkrøl is.

2019. jún. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mclaren.f1 ***** válasza:
67%

Amúgy ott meséltek egy olyan viccet is, hogy a jogászok vizsgáznak és bemegy egy szemtelen csávó az öreg profhoz, hogy ha nem buktatja meg római jogból, mond neki egy jogi paradoxont amit még sosem hallott az öreg. A tanár rááll, gondolja az ő jártasságával úgysem versenyezhet egy kis mitugrász.

Azt mondja a diák:

- Mi az a körülmény, ami egyik oldalról jogos de nem törvényes, másik oldalról törvényes de nem jogos, harmadik szempontból se nem jogos se nem törvényes?

A tanár forgatja hosszasan a szemeit, mindenféle precedens példát, joghézagot végigvesz, de hiába izzad a teher alatt, nem talál fél órán át sem magyarázatot ilyen esetre. A diák szól hogy ha kíváncsi a válaszra előtte írjon be neki egy jelest és beküldi a következőt akinek elmondja a választ, addig csak gondolkozzon a kérdésen.

Így is történik, a prof türelmetlenül teszi fel a kérdést az újabb vizsgázónak...

Erre a diák:

- Ez nagyon egyszerű eset prof. úr! Önnek van ugyebár egy fiatal bombázó neje. Nos, ez törvényes ugyan, de lássuk be nem jogos. Az, hogy az Ön neje emellett fiatal szeretőt tart, az ugyan nem törvényes, de meglehetősen jogos. Az viszont, hogy maga ezért még képes volt beírni egy jelest is neki, nahát az se nem törvényes, se nem jogos!

(és állítólag minden vicc fele igaz!) ;)

2019. jún. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mclaren.f1 ***** válasza:
60%

2: nem tudom ki lehetett az oktató, nekem is csak az un.tesóm évfolyamáról van meg a sztori + sokak tovább adták már azóta hogy máig is beszélik, de ja úgy 20 éve járt ő is politológiára mikor erről szó volt. Voltak ott bőven különb dolgok is pl. balek oktatásokon... Feladatként kiküldtek egyszer egy gólyát is tanga+melltartóban, hogy szedjen fel a csaj az utcán egy melóst akik ott ásták az árkot a Lidl építkezésén. :)

A gépészeknél meg konkrétan volt egy adjunktus aki felcsinált egy jó 20-al fiatalabb doktorandusz csajt, de el is vált érte utána a feleségétől. Van ott ahogy a mondás tartja minden szar mint a 100Ft-os bazárba. :D

2019. jún. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősöm hozzáment a főiskolai tanárához és van 3 gyerekük. 😊
2019. jún. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nincs senkivel semmi, nem is tenném meg konkrétan.

De van egy-két szimpatikus oktató akik jófejek is, nem is túl idősek és jóképűek.

De nem akarok olyan lenni aki egy tanárrap van együtt. Nem ítélem el csak nekem spec nem férne bele.

De kicsit gondolkodni rajta, meg lehet:D

2019. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy diáklány mondta, ha nem engedem át, akkor feljelent, hogy megakartam erőszakolni.

Mellesleg olyan ronda volt, hogy ránézésre kerülgetett tőle a hányinger és még büdös is volt a szerencsétlen idióta.


Nem volt választási lehetőség, átengedtem!

Nem én voltam az egyetlen, akinél bepróbálkozott, minden tantárgyon sikeres vizsgát tett és megszabadultunk tőle :)

2019. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Személyes tapasztalatom nincs, azt tudom, hogy egy volt professzoromnak a felesége egykor a diákja volt, ill. a prof. volt a PhD témavezetője. Több, mint 20 év van köztük. A nő később kollégám lett, egy tanszéken dolgoztunk, miután lediplomáztam, így kicsit jobban ráláttam az életükre. Szerintem a csajnak nem volt túl jó biznisz, végig a nagy öreg árnyékában maradt szakmailag, a magánéletük pedig arról szólt, hogy kiszolgálja a férjét. Közös gyerekük nem lett, a férfinak már felnőtt gyerekei, unokái voltak. Azt nem tudom, hogy miatta vált-e el az előző feleségétől vagy már elvált volt, mikor megismerkedtek, de az előbbiről beszéltek. Megerősíteni nem tudom. Illetve van egy baráti pár, akik szintén témavezető-diplomázó hallgató viszonyban voltak, majd miután a csaj ledipomázott, összejöttek. Ott jóval kisebb korkülönbség volt, kb. 5 év, a srác is épp, hogy ledoktorált akkor. Ez tizen valahány éve volt, most sok éves házasok, két közös gyerekkel és jól megvannak. Külföldön élnek, a férj az eredeti szakmájában dolgozik, a feleség teljesen másba kezdett, de bejött neki. Velem egyszer fordult elő, hogy egy volt labor vezetőmmel csókolóztam egy buliban, doktorandusz koromban, csak ennyi történt.
2019. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azta, vannak storyk.

Miskolcon zajlik az élet. :D


7-es: Nem gondoltam volna, hogy van, aki tényeleg képes ilyennel fenyegetőzni... Csak az volt a lényeg, hogy átmenjen vagy még egy jobb jegyet is kizsarolt?

Milyen szakon történt? ha gondolod privátban is megírhatod, kiváncsi vagyok :)


8-as: A második történet aranyos, 5 év különbség is teljesen áltlános. Ezekszerint te is oktatsz?


5-ös: Eseteleg leírnád a történetüket? :)

2019. jún. 7. 00:17
 10/14 anonim ***** válasza:

(7)


Nem emlékszem milyen szakos volt, nálunk csak válaszható tantárgyakat vett fel, sajnos többet is. Mivel az anyagot szétbontva hárman tartottuk, így 2-est kapott, az a vicc 2 ponttal volt kevesebbje és alapból megadtuk volna neki ajándékként.

2019. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!