Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, tömegközlekedésen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, tömegközlekedésen, utcán mi a véleményetek arról ha a fiúk, férfiak a szemetekbe néznek hosszabban, vagy végigmérnek? Van ennek bármi jelentősége?

Figyelt kérdés

És ti mit szoktatok megnézni az ellenkező nemen? És ni kelti fel az érdeklődéseteket?

Ha a buszon, bárhol leszólítanak, azt hogyan veszitrk, vagy minek örülnétek ha mondanák nektek?

Tudom sok kérdés 😅



2019. jún. 8. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdekel, ha végigmér bárki, számomra nincs jelentősége.

Általában a hajat nézem meg először, a figyelmemet az kelti fel, ha látok valamit rajta, amit ismerek és szeretek. Pl. a kedvenc bandám pólóját viseli.

Általában nem szeretem, ha leszólítanak, mert ilyenkor épp megyek valahova, dolgom van.

Ha már leszólít, ne alaptalanul tegye. Ne azért, mert lány vagyok, és külsőleg bejövök neki. Az alap lehet, amit épp olvasok, vagy épp sorozatos, bandás pólóban vagyok. Valami kezdeti közös pont legyen.

20/L

2019. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hosszan a másik szemébe nézni csak akkor tudsz ha neki is szimpi vagy. Az esetek javában kerülöm a szemkontaktust mert nem jön be a másik. Amúgy végig is mérhetnek, közlekedés közben az a fő célom, hogy ából-bébe eljussak. Általában észre sem veszem.
2019. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szemezni csak nagyon ritkán szoktam, és csak akkor ha szimpatikus nekem az illető, de sosem volt még randi egy szemezésből :)

Szerintem engem nem nagyon szoktak végigmérni, de hangulatfüggő nálam. Van hogy feldob, van hogy idegesít.

Az ellenkező nemen mindent :D ha tudom a kezét, milyen az összkép(öltözködés), a haját, szemét, fogait, orrát, fülét. Amire csak van lehetőségem, szemügyre veszem :D mi kelti fel az érdeklődésem ? Ha nagyon szép a szeme, tetszik a stílusa, jó a kisugárzása.

Nem szoktak leszólítani, de zavarban lennék és úgy érezném rosszkor történt, mert éppen megyek valahova, nem érek rá.

2019. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha hosszan néz, akkor ha van hely, távolabb megyek, és bebújok öreg nénik vagy kisgyermekes anyák mögé.
2019. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
A manapság tomboló feminácizmusban minden 2 másodpercnél hosszabb fejedből való kibámulás automatikus mítús erőszakot jelent szerintük...
2019. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Van, mert igy vagyok ma már menyasszony 💁‍♀️❤️
2019. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, tömegközlekedésen, utcán ez nem épp a legmegfelelőbb környezet erre..


Ezzel a hosszú szemezéssel óvatos vagyok, mert bár ritkán szemezek, de sokszor lett belőle kezdeményezés vagy randira hívás a másik félről ( persze ez tök jó! :) ).


Volt egyszer egy botban is, pár perc beszélgetés után el is hívott, szimpi volt a srác.


De utcán, tömegközlekedésen, ahol mindenki megy valamerre, pláne ha siet... Szerintem ez nem annyira alkalmas erre.

2019. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1x állok a metroban felszáll egy pasi oldalra megy de látom nagyon nèz, ránèzek elkezd mosolyogni visszamosolyogtam de ekkor már kezdtem zavarba is lenni. Fèlrem, hogy odajön beszèlgetni èn neg nagy zavaromba meg sem merek szólalni. De szerintem minden embernek jólesik havegy idegen rámosolyog.
2019. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!