Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy fél év után minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy fél év után minden szabadidőm a párommal szeretném tölteni?

Figyelt kérdés

Túl ragaszkodó lennék?

27/N


2019. jún. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Neked nincs hobbid, semmid, amivel foglalkozz?
2019. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyire erőltetik ezt a szabadosságot ritkának ritka annyi szent, de szerintem normális dolog, ha a pár tagjai inkább közelednek az idő előrehaladtával, mint távolodnak.

Én pozitív dolognak értékelném és ennek megfelelően örülnék is neki.

32/f

2019. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj ezzel, ha a párod is így gondolja és mindkettőtöknek erre van igénye, tehát nem fojtod meg ezzel. Én még a legszerelmesebb időszakomban sem vagyok ennyire ragaszkodó, de ezt embere válogatja, amíg kettőtöknek jó, addig teljesen normális :)
2019. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha mindketten így gondoljátok akkor nincs semmi baj.


De! Ha nincsenek külön programjaitok, hanem minden együtt , akkor változatosnak kell lennie a napjaitoknak és sűrű környezetváltozást igényel, sok kirándulás kikapcsolódás, mert a 4 fal között viszont....besokallhattok.

2019. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha a párod nem érzi magát megfojtva ezáltal! Minden párnak más igénye az együtt töltött időre. Ne méricskéld magad másokhoz, ha úgy érzed baj van ezzel, a pároddal beszéld meg, hogy ő mire tart igényt.


30n

2019. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!