Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pár akik kitarta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Van itt olyan pár akik kitartanak egymás mellett akkor is ha az egyik fél beteg, és gyerek sem lehet?

Figyelt kérdés
kapcsolat,kitartás

2019. jún. 16. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom kétszer volt rákos, hónapokig tartó kemóval, lábadozással. Természetesen kitartottam mellette. A kemó miatt terméketlenné is vált, de nekem van gyerekem az előző házasságomból, akit együtt nevelünk, tehát nem volt olyan nagy probléma. A második rák után most 2 éve tünetmentes, de csak 5 év után nyilvánítják gyógyultnak, és persze akkor sincs garancia semmire.
2019. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnálom a párodat,rendes vagy hogy kitartasz mellette bár ez alap dolog kéne legyen szerintem.. én depressziós vagyok,már akkor beteg voltam mikor megismert,sőt akkor még sokkal betegebb. már akkor tudtuk hogy nem lehet gyerekünk,sőt örökbe sem fogadhatunk. és kitart mellettem már 16 éve..
2019. jún. 16. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kerekesszékes. Deréktól lefelé lebénult. És kitartok mellette jóban rosszban
2019. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jól teszed
2019. jún. 16. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartanék, ha engedné, hogy ott legyek mellette mikor szüksége van valakire. Így csak távolról imádkozom és aggódom érte, hogy felépüljön.


Bármit megtennék érte, hogy mihamarabb felépüljön a rákból. Bízom benne, hogy erős lesz és nem adja fel.

2019. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!