Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre a problémára megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre a problémára megoldás? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Barátom és én egy éve vagyunk együtt.Ideköltöztem a városba ahol ő lakik mert jó munka ajánlatot kaptam ugyanattól a cégtől ahol ő dolgozik.Április óta dolgozunk együtt és élünk együtt.

Együtt dolgoztunk eddig,egy helyen laktunk,szóval 24 órában együtt voltunk.Viszont kaptam egy ajánlatot amivel sokkal magasabbra juthatok,nemrég kerültem be ebbe a szakmába tehát meg kellene vetni a lábam...Ha elfogadom másik cégnél leszek majd,nem nagyon tudunk találkozni mindkettőnk munkája miatt amit nem szeretnék most részletezni mi,de lenne olyan időszak hogy 1-2 hónapig csak telefonon tudnánk beszélni és ugrik az együtt lakás is ezzel a munkával.

Viszont a cég ahol ő dolgozik számomra bizonytalan,ez a másik a biztos.Mindemellet itt a másik cégnél van egy fiú aki annyit mondott ha bármikor szingli leszek reméli kaphat egy esélyt...

Tekintve hogy jelenlegi barátommal nem tudnánk együtt lakni,sem ugye nem dolgoznánk együtt és lenne olyan időszak amikor nem tudnánk találkozni 1-2 hónapig max videó chat és telefon...Ha pedig ra is érünk majd maximum este munka után ami fizikailag fárasztó nagyon,vagy amikor ő szabad lenne én nem és fordítva...



2019. jún. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd a párok kb 90%-a más munkahelyen dolgozik, sokszor csak késő este találkoznak, vagy csak hétvégén, mert pl műszakosak mindketten. Valahogy még is megvannak. Szóval ne emiatt mondj vissza egy jobb lehetőséget.

Ami szerintem viszont problémásabb, hogy az új helyeden a srácot az írásodból ítélve nem utasítanád vissza. Akarod te a jelenlegi párod?


30n

2019. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit ajánlunk? Én azt, hogy szakíts. 1-2 hónapot bármelyik komoly kapcsolat kibír, viszont te már most problémázol rajta, de ez a kisebbik gond.

A nagyobb az, hogy egy olyan cégnél, ahová még be sem kerültél, már van egy fiú, akivel ott tartotok, hogy mikor adsz neki esélyt....


Ja, és minden normális felnőtt kapcsolat olyan, hogy este találkoznak otthon a szerelmesek, vagy még akkor sem.

2019. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ne haragudj de minek hülyited/hülyítetted szegény barátodat? Nem is szeretted soha, ha ilyen hamar már másik pasin jár az eszed. Ez elég gusztustalan.
2019. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj csak az új helyre és az új sráchoz. Ennek semmi értelme. Még a barátod is jól jár...
2019. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!