Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a ez az agyrém újabban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a ez az agyrém újabban?

Figyelt kérdés

Mikor az ember fejéhez vágják, hogy mindig elérhetőnek "kell" lenni. Oké, kapcsolaton kívül nyilván nem kötelessége előre vennie egy gyakorlatilag idegent, de egy párkapcsolatban, ahol már szorosabb kapcsolatban vagyunk egymással, ott miért nem lehet legalább napi 10-20 percet szánni egy rövid beszélgetésre, hogy mi a helyzet vagy megfogalmazni a másiknak 6-10 összetett mondatot ?

Ez miért számít rátelepedésnek vagy megfojtásnak, egyáltalán nyűgnek ?



2019. jún. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Velem ez meg sosem fordult elo.


De, gondolom, nem mindegy, h.pl a paros minden nap talalkozik (igen, ilyenkor szerintem a napi kotelezo telefon ratelepedes lehet) vagy mondjuk csak hetente 1-2 alkalommal. (kevesebbet talalkoznak- nagyobb igeny a telefonos/online kapcsolattartasra)

2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1. Elsősorban távkapcsolatra gondolok, ahol nem tudtok nap mint nap találkozni.
2019. jún. 16. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező távkapcsolatban nyilván már van más is.. Ha pl együtt van valaki itthon 2-3 hónapot majd után lesz belőle táv , akkor el lehet könyvelni hogy vége.
2019. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért összeköltözést fontolgatunk szakítás helyett... komolyan nem értem én már ezt. Ha együtt élünk, akkor elkerülhetetlen, hogy napi szinten beszéljünk.
2019. jún. 16. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak annak rátelepedés és nyűg, aki nem is akar veled rendes kapcsolatot. Aki igazán szeret, annak az a természetes és az öröm, ha kommunikáltok.
2019. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom. :(
2019. jún. 16. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki nyűgössé válik tőled, az nem akar veled semmi komolyat...
2019. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!