Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel jobb szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek kivel jobb lefeküdni fiatalos 40es pasiként?

Egy kicsit csúnyácskább arcú de nagyon fiatalos ,feszes tesű 20 éves csajjal vagy egy 40es szép arcú de korosabb testű nővel?

Nem vagyok 40 éves és nem is tervezek semmit csak érdekel bizonyos történések miatt az ismerősi körömben:D



2019. jún. 16. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

20-as férfi vagyok, de szerintem férfitársaim nagy része azt választaná, hogy mindkettővel. Sőt, a szomszéd, csúnyácska asszonnyal is, mert ugye plusz egy punci. Hihetetlen, hogy a férfiak többsége mennyire igénytelen és kétségbeesett, ha nőkről van szó. Szó szerint mindenkire (és mindenre) ráhajtanak, aminek puncija van 14-től 60 éves korig. Pfff...

Aztán pesze nagy siránkozás, hogy "brühühü, a nőknek milyen igényeik vannak!" Nem csoda, basszus, ha a 120 kilós nőt is 10-en szédítik egyszerre Tinderen, és nem, nem zsírdisznó férfiak, hanem konszolidált 30-as, 40-es cégvezetők.

2019. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg variáció van arra, hogy kinek mi kell ahhoz, hogy megélje, amire vágyik. Én a szerelmet a testiségben tudom megélni, és halálosan szerelmes vagyok több olyan emberbe is, akit nem tartok szépnek.:)
2019. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki félreérti,a kérdés nem rólam szól.

Az unokatesóm apja 40es pasi,elég fiatalos és egy 20 éves egyetemista csajt farkal, akinek az arca nem valami gyönyörű. Nem is iszonyú csúnya,de azért na....nincsenek amúgy együtt,csak összejárnak...

40es gyönyörű arcú nők bonlanának utána, de ő mégis a fiatal kiscsajt választja.

Mondta,hogy amúgy néha fél hogy a csaj becseréli őt,mert állítólag sok pasi környékezi sokszor, és előtte volt már 5-6 komolya pasija is:D

És egyszerűen nem tudom megérteni miért:D azért volt ez a közvélemény kutatás.

Amúgy ő nesélte az egészet és mutatta a csajt, nagyon jóban vagyunk.

2019. jún. 17. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:
20 évesen 5-6 komolyabb pasija? 😂😂😂
2019. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány évesen nem érted ezt? XD

Ez olyan kérdés, mint hogy mi a jobb, a pizza vagy a pörkölt? Tanárnak lenni egy középiskolában vagy rocksztárnak lenni? Nincs objektív válasz.

2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyu ha a csaj arca nem szép, de a teste igen be teszi hátulról és problem solved.

40-es esetében ez nem játszik.

Illetve az is közre játszik, hogy hiába nem szép a kiscsaj akk is jó partinak érzi magát mert egy nála 20 évvel fiatalabb csajt kúrogathat.

(ezt a pasiból kiindulva mondom)

2019. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!