Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első fiúhoz hozzámenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fiúhoz hozzámenni?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok a párommal, két éve együtt is élünk. Nyár végére terveztük az esküvőt. Viszont én teljesen elbizonytalanodtam. Van egy komoly udvarlóm és nekem valamiért tetszik, hogy udvarol, ami menyasszonyként nem normális. Szerintem az áll a háttérben, hogy csak egy fiúm volt, nem randizgattam és ez hiányzik. Teljesen tanácstalan vagyok. Hogy állítsam le a fanziámat az új pasi irányába? Vagy inkább bontsam fel az eljegyzést, hogy a párom találjon mást és meg ismerkedjek?
2019. jún. 17. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
A legnagyobb baromság az elsőhöz hozzámenni,mint a példád is mutatja.
2019. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha két év múlva válni akarsz, nyugodtan menj hozzá a vőlegényedhez.
2019. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Én erre azt tudom mondani, hogy ha valaki szerelmes a párjába akkor nem bizonytalanodik el, nem érdekli a randizás. Te már csak megszokásból vagy vele, de inkább lakótársak vagytok mint egy pár.

Egy kapcsolat nem lesz attól értékesebb, hogy sok ideje tart. Attól lesz értékes, hogy tényleg jól működik és szerelmesek vagytok. Én nem gondolnám, hogy a tiétek nem egy ellaposodott, langyos dolog hogyha ennyire megmozgatta a fantáziádat a randizás.

Először próbáljátok meg felrázni a kapcsolatot, újra minden nap energiát fektetni bele, visszahozni a lángolást. Hogyha ez nem sikerül akkor semmi értelme együtt maradnotok.

2019. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Te is tudod a választ. Ha most nem csalod meg, akkor majd később, házasság alatt. Valamint addig is azt fogod érezni, hogy el kell nyomnod a valódi vágyaidat. Nem jó ez így, egyikőtöknek sem. Állj a vőlegényed elé és legyél vele nagyon őszinte, mondd el neki, hogy neked ő az első és nem vagy biztos a dologban, nem akarod őt sem bántani. Ha ezután is ragaszkodik hozzád, akkor a kezedbe kell venned a dolgot, mert nyilvánvalóan önbizalom hiányos és nem tudja mire vállalkozik. Egyszóval mindenképp szakíts vele, mindkettőtök érdekében!
2019. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szergej55 ***** válasza:
91%
Az nem fordulhat elő, hogy egyszerűen beijedtél a házasság gondolatától, és ezért próbálsz menekülni a helyzetből? Egy ilyen helyzetben nyilván nem fogja mindenki azt érezni, hogy na, gyerünk, vágjunk csak bele, hiszen ez egy nagy döntés, ami mindenképpen kihatással van az ember további életére. Én nem tudom, milyen viszonyod van a jegyeseddel, de mi hiányzik? Több évnyi nyűglődés, az igazi reménytelen keresése, vagy tényleg nem vagytok jó viszonyban az utóbbi időszakban? Enélkül nehéz válaszolni.
2019. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Persze szakíts vele nyugodtan, szerzel tapasztalatot 1,2,3,4,5... pasival. Az egyikkel majd összejössz, aztán visszagondolsz és rájössz, hogy a legelsővel volt a legjobb.

Ez is egy lehetőség.

2019. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Vad idegenekre próbálsz hagyatkozni, mert te gyáva vagy egyedül döntést hozni? Vagy csak megerősítésre vársz, hogy helyes lenne otthagyni? Ha közben van másik pasi , akkor én megerősítelek, ne húzd a "vőlegényed" idejét.. Lehet talál egy jobbat, akivel jobban el van mint veled és még csak nem is pasiznak mellette. Remélem tudtam segíteni :)
2019. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez egy általános dolog. Minden lánynak eljön az első komoly kapcsolata. Sokan a szüzességüket is neki adják. Évekig vannak egy pasival.( Exem velem 4 évet volt-pl. Ott is felvetődtek komoly tervek...sajnos nagymamája és apukája halálát is együtt éltük meg. Együtt laktunk volt autó(m)nk...Aztán elhagyott és kalandozott fűvel fával ....). Aztán az első komoly kapcsolat úgy ér véget mást is ki akar próbálni,de valahogy habzsol sok pár hónapos kaland...valahol az első komoly pasi az etalon is meg nem is. Aztán mikor kiélték magukat pár hónap 1 év járás után eljegyzés és esküvő.

Másik példa főiskolára sok vidéki kisvárosi lányka járt. Otthonról komoly kapcsolatból jöttek,majd pár hónap pasijuk is volt.

Ergo ki kell élni magadat!

2019. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Há me mé ne nanáhogy!
2019. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Izgalmas lehet a fincsi új kolbászka nyolc év után, kétségtelen.
2019. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!