Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Párom 21 éves (N), én 31 éves (F) vagyok. Én vagyok neki az első párja.

Jól megvagyunk, már 2 éve egy párt alkotunk. Én nem szeretnék legalább 10 évig még gyereket, korából ítélve barátnőm se, mert túl fiatalnak tartja magát hozzá.

Nagyon szeretőm őt és ő is engem, de néha azt érzem, hogy talán mégsem fog ez működni közöttünk. Néha összevitázunk dolgokon, de alapjáraton elvagyunk.


Miért érzem ezt, hogy talán 5-6 év még lehet együtt, de aztán nem lehet közös jövőnk? Szeretem őt és ő is engem, pár hónap múlva összeköltözünk és mindennek tökéletesnek kellene lennie, de mégis van egy ilyen félelmem. Miért? Ennyire esélytelen, hogy belül már érzem ezt előre?


2019. jún. 17. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez lehet pusztán csak önbizalomhiány is, ha nem tudsz semmi konkrét okot megállapítani. Nem sok, hogy ha szellemileg megértitek egymást, hasonlóak a terveitek. Vitázni minden pár vitázik néha. Alkalmi viták és rendszeres összeveszések között nagy különbség van.
2019. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Közöttünk 11 év van, ugyan ennyi idősek voltunk amikor összejöttünk. Közöttünk lassan 10 éve tökéletesen működik. Ami félelemre ad okot nálatok az az, hogy te vagy az első párja. Általában mindenkinek vannak olyan negatív dolgai meg tévképzetei a kapcsolatokról amik ugye nem jönnek ki addig amíg nem lesz valóban kapcsolata. Nem annyira sok az a 2 év, a problémák még ezután szoktak kijönni. De ha eddig működik és meg tudjátok oldani ezeket a dolgokat akkor nem hiszem, hogy lenne gond belőle.

De persze, nekünk is voltak kisebb félelmeink. Ő 32 évesen azért már gondolkozott rajta, hogy lassan gyerek kellene, én nyilván csak 6-8 év múlva terveztem. Ebből mondjuk az lett, hogy tök jól elvoltunk nélküle, most várom az első babánkat. :)

Nyilván mindkettőnknek voltak ilyen tök felesleges parái emiatt, én az elején kicsit féltem attól, hogy bekattan neki valami és elhagy egy idősebb nőért aki hamarabb szül neki gyereket. Ő meg félt attól, hogy elhagyom egy fiatalabbért aki nem kopaszodik és nem akar belátható időn belül gyereket. De aztán elég hamar rájöttünk, hogy annyira hülyeség ezen aggódni. Az, hogy szerettük egymást és nem akartunk egymás nélkül élni mindig felülírta az összes ilyen hülyeséget.

Te tudod, hogy milyen, mennyire érett, mennyire szellemi partner neked, mennyire egyeznek a céljaitok, mennyire vagytok szerelmesek. Hogyha ezek klappolnak akkor ne aggódj rajta.

2019. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem sok.
2019. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2-es megnyugtattál!

Kicsit megnyugodott a lelkem. Teljesen igazad van.

2019. jún. 17. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem sok"


Csak a hangsúlyozást rontottad el. Az úgy van helyesen, hogy... szóval...


"Neeeeem, sok! Gyuszi, há' széthullott"

2019. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Én 5-6 évet sem jósolok, ha még csak 21, de ki tudja.
2019. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ebben az életszakaszban nálam sok. De a ti dolgotok.
2019. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
20 éves voltam, férjem 29, amikor megismerkedtünk. Most a 40-hez közeledem, de még mindig jól megvagyunk.
2019. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha kölcsönösen figyeltek egymásra, akkor nem lehet gond:).
2019. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!