Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált,52 éves férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált,52 éves férfi, aki jelenleg minden jobb nőt meg akar dugni, már nem fog változni, ugye?

Figyelt kérdés
15 évig volt házas, azóta volt egy 8 éves, egy 2 éves és egy 1 éves kapcsolata, most azt állítja, egyelőre elég neki. Jelenleg egy "állandó nője" van (inkább valami barátság extrákkal dolog jött le nekem a szavaiból), plusz mellette mindig más 1-2 alkalomra, és tényleg, majdhogynem mindegy neki, hogy ki. Nem szeretne jelenleg elköteleződni. Az ilyentől nem sokat kell várni, ugye? Nem nagyon fog már változni?
2019. jún. 17. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ebben az életkorban már nem nagyon, max ha már nem működik a szerszám. De őszintén, kinek kéne ilyen szutyok pasi?
2019. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz ki is kéne nézni valahogy. Legtöbb 5 éves egy leharcolt aggastyán, el ne hidd már, hogy annyi nője van. Mindig az egó beszél az ilyen faxjancsikból.
2019. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Még is mit kéne változni? Valószínű akkor is fogja hajtani a nőket, ha már a dugás sem megy.
2019. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, én a húg vagyok, aki szeretné megóvni a csalódástól a nővérét. A pasit amúgy körülbelül 20 éve ismerem, tudom milyen. Külsőre eléggé jól karban van tartva, nagyon vonzó a személyisége, illetve pénzes is, szóval simán elhiszem neki, hogy minden hétre jut egy, ha más nem, a pénzéhes libák. A nővéremet viszont megvette kilóra...
2019. jún. 17. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárt, hogy megváltozik.
2019. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi esély arra hogy változtasson. Neki így tökéletes, mindent megkap, mért kötelezné el magát?

Csak én vagyok ilyen hülye hogy komoly megbízható kapcsolatra vágyon de csak riherongyokba futok bele.

2019. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek akkor allapodnak meg amikor a piaci ertekuk annyira leesik h a csajozas mar nem megy, ez penztarca v egeszsegi allapot fuggo. Eltartahat bmeddig.
2019. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben és korban én inkább a családalapítást preferáltam.
2019. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!