Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jut eszembe esténként?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe esténként? Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve van egy boldog kapcsolatom, amiban nagyon jól érzem magam. Imádnivaló barátnőm van, aki okos, intelligens, humoros, odaadó, figyelmes, nagyon szép.. Szóval minden megvan benne, amire szükségem van. 3 hete viszont találkoztam teljesen véletlenül egy lánnyal, aki régen tetszett. Nem volt köztünk semmi komoly néhány csókon kívül. Mióta láttam szinte minden nap eszembe jut, főleg esténként. Ha lehunyom a szemem látom a mosolyát magam előtt és hallom a nevetését,ami eléggé idegesítő. Szeretem a barátnőmet,és semmiképp nem szakítanék vele ezért a másik lányért, de mégis bűntudatom van, hogy ennyit gondolok rá. Talán csak a régi dolgok miatt van ez az egész, de szeretném minél előbb kiverni a fejemből.

Ha valaki volt már hasonló helyzetben hogyan lépett túl rajta?


2019. jún. 17. 23:25
 1/3 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Figyelmen kívül hagytam, elmúlt. Pedig minden nap találkoztam vele, mert kolléganő volt. Az elején valami megmagyarázhatatlanul vonzódtam hozzá, ugyan így bűntudatom volt, de kb két hét után teljesen közömbös lett. Azóta eszembe se jut.
2019. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Elmúlik. Ez megtörténik minden kapcsolatban. Hűségesnek lenni nem könnyű, de csak az érzésért vagy oda, nem a nőért, gondolj erre. Újra van egy kis izgalom, egy kis kémia, ami felráz a hétköznapok szürkeségéből. Próbálj a barátnődre koncentrálni egy kicsit jobban, az segít. Max néhány hónap, és elfelejted.
2019. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy férfival volt ez, a voltbarátom egy unokatestvérével, ünnepekkor találkoztunk náluk és igy évi 3x nem tudtam kiverni hetekig a fejemből. Ők nem ápoltak közeli kapcsaoltot igy amikor a barátom szakitott velem találkoztunk.

Lehet ez a szerelem első látásra, vagy ilyen távolról is sugárzó kémia de mi azóta is együtt vagyunk és mellette nem jut más az eszembe.

2019. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!