Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, akivel már kezdett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, akivel már kezdett ki házas férfi?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltál? Hogy kezdődött és mi lett a vège?
2019. jún. 18. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Óvatos volt, először megkérdezte, hogy egyedülálló vagyok- e. Mikor mondtam, hogy nem, kérdezősködni kezdett, hogy milyen a kapcsolatom, a párom, az életem. Semmi rosszat nem tudtam mondani, így hagyta a témát. A következő néhány találkozásnál flörtölni próbált, de kinevettem. Utolsó találkozásunk alkalmával annyit mondott, hogy találkozhatnánk munkán kívül is, csak hívjam fel. Erre csak annyit válaszoltam, hogy ne rosszalkodjon, mert az asszony kinyírja, ha rájön.

Ha mind a ketten szinglik lettünk volna, lehetett volna valami, mert nagyon jól nézett ki. Sok mindenben hasonlítunk is, de így kizárt.

2019. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Több alkalommal is volt kapcsolatom házas férfivel.

Kevésbé kötött, mint egy független pasival. Kapok levegőt.

2019. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nőnek van ilyen esete.

Legutóbb egy házas kolléga kezdett el flörtölni velem. Sokadszorra értette meg, hogy nem érdekel a közeledése, csak a munka miatt vagyok kénytelen szólni hozzá. Eleinte udvariasan, kedvesen utasítottam el. De azt nem érti.

Nem vette a lelkére, most egy nyári gyakorlatra érkezett tinilány után fut.

Akik régóta itt dolgoznak, azok mesélték, hogy mindenkit megpróbál befűzni.

2019. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor üzletkötőként dolgoztam rendszeres volt az ilyen. Házas, kisgyerekes apukák folyamatosan el akartak vinni néhány körre némi pénzért cserébe, főleg a külföldi ügyfelek. Pedig akkor már nekem is ott volt a jeggyűrű a kezemen. Bár mindenki magából indul ki, biztos úgy voltak vele, hogy ha ők simán csalják az asszonyt akkor biztos én se vagyok hűséges a páromhoz.

Igazából az lett belőle, hogy az ilyen gazdag, trófeafeleséges palikhoz már nem küldtünk női üzletkötőket mert egyszerűen annyira fel akartak szedni mindenkit, hogy nem lehetett velük tárgyalni.

Mivel menyasszony voltam nyilván soha nem fogadtam a közeledésüket. Elég nehéz helyzet volt mert ugye ez nekem munka volt, tehát nem zavarhattam el a francba őket, az udvarias elutasítást meg nem vették. Muszáj volt velük kedvesnek lenni mert nagy pénzt hozó ügyfelek voltak. Szóval igazából tűrtem meg próbáltam tudomást sem venni róla, hogy szexuális ajánlatokat tesznek. Hogyha nagyon levakarhatatlanok voltak akkor meg átadtam egy férfi kollégának.

2019. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen, kollégám és egyben főnököm volt az illető. Fiatalabb voltam még, 21 éves, és iszonyú szerelmes, pár hónapig tartott, aztán rájött a felesége, aki felhívott engem, hogy találkozzunk. Remegtem az idegtől, és a lelkifurdalástól, hogy kb. ki fog nyírni, de csak őszinteséget várt, hogy ez szerelem, vagy csak szex, mióta tart... őszinte voltam, elmondta, hogy én szerelmes vagyok, de a férfi szerintem nem, neki csak szex valószínűleg... én aznap szakítottam a pasival, ők együtt maradtak még 1-2 évig, de aztán elváltak, mert a feleség összejött egy másik pasival.
2019. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van története.

Nekem egyébként egy volt kollégám mesélte, hogy nős férfiként ő azért szeret férjes asszonyokkal osszejonni, mert a csőbe húzás esélye minimális (nem fog "véletlenül" teherbe esni a nő, nem fog bejelentkezni bosszúból a feleségnel, hisz így ő is lebukna).

2019. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy férfi akihez az utóbbi időben én is elkezdtem vonzódni.. Kiderült, hogy ő is, elkezdte csapni a szelet finoman. - Én ezekre visszafogottan válaszoltam, a bókra semmit konkrétan.


Nem tudom 100% biztosra, hogy házas-e, mert csak párszor beszéltünk futólag, a gyerekét említette egyszer. Még nem néztem meg a kezét, de majd meg fogom.

2019. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!