Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a lányok? Csak szórakoznak?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult,pl az előző sulimban és most az egyetemen is.Vannak lányok,akik engem bámulnak és vigyorognak rám széles vigyorral,úgy hogy megijedek ilyenkor,zavarba jövök.Meg van aki folyton rám is köszön mindig,ha elmegyek mellette a folyosón.

De még a gimiben valaki olyat is mondott,hogy tetszel ám nekem.


Nem tudom ezt mire véljem,gúnyt akarnak űzni belőlem meg rajtam röhögnek?Elég csendes,introvertált gyerek vagyok és nagyon alacsony is vagyok.Ezek a lányok,akik bámulnak meg vigyorognak rám,mindegyik magasabb is volt nálam legalább fél fejjel.Miért látnának bennem bármi vonzót?

De furcsa ez,mert már a 4.alkalom ez,hogy egy csaj folyton farkasszemet akar nézni velem és vigyorog rám.



2019. jún. 18. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy tetszel nekik?
2019. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megijedni kell es zavarba jönni, hanem köszönni nekik es odamenni.
2019. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jóképű vagy bejössz nekik. Az alacsony, jóképű, csendes srácok meg cukik.

Vagy csak cukkolnak és figyelik, hogy elpirulsz.

:D

2019. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy tetszenék nekik.

Pont egy ilyen visszahúzódó,aszociális,alacsony fiúért lennének oda a magas és jó nők?

2019. jún. 18. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem látszik nagy dudor a slicced környékén? A kislányok nagyon viccesnek találják.
2019. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2019. jún. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!