Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vidéki férfi labdába se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vidéki férfi labdába se rúghat egy Pesti nőnél?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha sok pénzed van igen.
2019. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mi a sok?
2019. jún. 18. 22:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy pével írod a pestit és a nő nem, akkor bizony nem.
2019. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem ordít róla a falusiasság (mentalitás, öltözködési stílus, beszédmodor, szellemi színvonal), akkor miért ne.
2019. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt tartod magadban kiemelkedőnek, hogy vidéki vagy, akkor semmilyen nőnél nincs esélyed.
2019. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz költözni, akkor nem.
2019. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sose költöznék fel Pestre
2019. jún. 18. 23:14
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek neked pesti nő?
2019. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok, s mégis sok fővárosi nőnek tetszettem már.


Itt akkor van probléma, ha te ezt komplexusként éled meg, tehát magasabbrendűnek hiszed azt aki egy nagyobb városban él.Így leírva eléggé értelmetlen, ugye?Hisz miért lenne bármiben jobb?Nem a város határoz meg amiben élsz, hanem a döntéseid, ahogyan élsz.Egy faluban is lehetnek intelligens emberek, és nem egy komoly szellemi teljesítményt felmutató ember született már vidékre.


Ha pedig valaki azért hiszi magát többnek nálad mert vidéki vagy, akkor mit akarnál még tőle?


Vidéken is élnek nagyvárosi embereket hülyének nézők, nagyvárosban is élnek vidéki embereket hülyének nézők.A sztereotípiák mentén élő ember kizárja az ismeretlent, megfosztva magát az igazságtól.Szerinted ez értelmes dolog?


Egyébként pedig én magam még nem tapasztaltam azt, hogy le néznének, mert nem Budapesten születtem.

2019. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért akarod mellbe rúgni? 🙂
2019. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!