Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe beleszeretek, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe beleszeretek, meg tudom szeretni a testét is?

Figyelt kérdés
Ez nem a klasszikus nem szép a teste kérdés. Hanem ha mondjuk én a férfiakhoz vonzódom (mind testileg, mind lelkileg), de beleszeretek egy nő lelkébe, akkor meg tudom szeretni a testét is?
2010. júl. 8. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha szereszt valakit, akkor ink számít a belső, mint a külső. Elfogadod olyannak, amilyen.

2010. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom igen, nyilván valamennyi alap vonzalom szükséges
2010. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha pánszexuális vagy, akkor igen
2010. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Roan válasza:


Csak rád vár, szeresd: [link]

2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én így jártam:)
2010. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem így jártam!


Megszerettem egy lányt, az volt a baj hogy először sajnálatból, majd később őszintén saját magáért a belsőjéért szerettem bele. De amikor oda került a sor , hogy csók ahhoz nem volt gusztusom, de nehezen megtettem, majd mikor a csaj már szexelni akart akkor eleinte mindig kitaláltam valamit hogy nem érek rá mennem kell stb, ahhoz végképp nem volt gusztusom testileg undorodtam tőle. És végül ott hagytam. ruha nélkül nem is tudtam elképzelni....

2010. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretsz valakit, akkor mindent szeretsz benne/rajta. Szóval a testét is. Ez egyértelmű.
2010. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!