Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarok párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok párkapcsolatot, szexet, ha nem vagyok aszexuális? 25f

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Búza vagy.
2019. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert neked tökéletes a kezed!
2019. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem vágysz a szexre, honnan tudod, hogy nem vagy aszexuális?
2019. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem.


Épp ez az aszexualitás.


Mondjuk itt azért nem olyan egyszerű a helyzet, több "típusa" is van az aszexualitásnak: valaki abszolút nem akar szexelni, valakinek meg amúgy nincs rá igénye, de a párjával szívesen csinálja, satöbbi

2019. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve szex kéne de lusta vagyok tenni érte
2019. jún. 21. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:

no comment

[link]

2019. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy tenni érte, de kívánod akkor gszexuális. Ha álmos vagy szex alatt az uszexuális. Ha cigizel szex közben az jszexuális. Ha tévét nézel szex közben az mszexuális. Ha zenét hallgatsz szex közben az nszexuális. Ha eszel szex közben az iszexuális...ha a fenekedbe dugod a péniszed az aszexuális=autoerotika

Ha babákat kívánsz az pedofilia. Ha 6-8 éveseket benofilia. Ha 8-10 éveseket az filofilia. Ha 11-13 éveseket Jojofilia. Ha 14-16 éveseket az szenofilia. Ha 17 éveseket az etofilia. Ha hullákat az nekrofilia. Ha állatokat az zoofilia. Ha férfiakat az homofilia. És még a többszáz fétiséről, bizarrság nem is beszéltünk. Ha melled van, de kukid is és nem thaiföldön élsz, akkor shemale. Ha thayföldi vagy akkor úgyan ez ladyboy. Ha műtéttel vaginát csináltatsz akkor nemed:MtF Ha nő vagy és péniszt csináltatsz akkor nemed:FtM

Ennyi elég mára.

2019. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán aromantikus vagy és alacsony a libidód. Örülj neki, hogy nem akarsz, tiszta macera az egész.
2019. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!