Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvennél egy nőt, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvennél egy nőt, akivel eddig szeretői viszonyban voltál és most a gyerekedet vàrja, hogy részt vehess a gyerek életében vagy hagynád hogy más nevelje fel?

Figyelt kérdés

Terhes tőlem és biztosan megtartja. Tehát választanom kell.Ha a gyerek közelében akarok lenni, akkor hajlandó elválni és felvállalni a kapcsolatunkat, nyilván ha házasság is lesz belőle. De ha nincsenek ilyen komoly szándékaim, akkor felneveli a férjével, de ebben az esetben csak esetleg messziről láthatom.


Igazából szeretem őt is(de nem tudom mennyire életre szóló ez az érzés) és a gyereket is szeretném, első gyerekem lenne. Csak ettől a hirtelen kötöttségtől és óriási felelősségtől félek, mert nyilván nem megoldás az sem,hogy elválik miattam,aztán 2-3 év múlva lelépek,mikor a férje mellett mindenük meg lenne,családban nőne fel a gyerek. De ahogy töröm rajta a fejem, egyre inkább úgy érzem, hogy az sem megoldás hogy az első gyerekem azt se tudja hogy egyàltalán létezem ... Fogalmam simcs mi lenne a legjobb döntés.


27/F


2019. jún. 22. 18:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálom a férjét,mert abban a hitben fog élni,hogy övé a gyerek.

Ezen kívül a megoldás,ha szeretsz valakit,kell ő is,és a gyerek is.Nem azon agyalsz,hogy ez mennyire lesz tartós,örök vagy akármi.

Másrészt ne hagyd magad fenyegetni,zsarolni az ehhez hasonló feltételekkel,mint amit a nő adott.A gyerek a Tiéd.Peres eljárás keretében bebizonyítható,és kérvényezhető a láthatás,vagy az,hogy a gyerekról gondoskodni akarsz.Nem kell ilyen agyhalott feltételekbe belemenni.

2019. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%
A hiba szerintem az, hogy ő megtartja...
2019. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a hiba az, ha valaki a szeretőjével nem húz gumit. Ez legalább a harmadik ilyen kérdés ma.
2019. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lehet ilyet is csinálni,de lássuk be elég nagy gyenyaság lenne, főleg a gyerekkel szemben. Mert ja kiderülne hogy tőlem terhes, egyértelmű,hogy a férje elhagyná. És ottmaradna egyedülálló anyukaként, a gyereknek nem lenne meg mindene hiánytalanul,plusz csonka családban nőne fel egy vasárnapi apukával és némi gyerektartással. Ha meg lemondok róla akkor szerető családban fog felnőni...Jobb lenne így neki akkor is,ha engem nem ismerne soha. Úgyhogy szerintem is ez a 2 járható van,így fer,hogy vagy felelősséget vállalok és kiállok vagy csendben maradok az ő érdekükben...Csak ez naGYon nehéz döntés.
2019. jún. 22. 18:37
 5/36 anonim ***** válasza:
49%

Mivel hazas nőről van szó, így a ferj az "apa " hivatalosan.

Házassagban fogant! Magyar fax törvény .

Ha felvállalod, apasagi teszt, stb hosszú procedúra mire a nevedre kerülhet.

A neveden lesz akkor meg már nem a nő, hanem a bírósag dönti el a lathatast !

Nem irigyellek.

Kicsit át lettel verve.

Nem lehet, hogy csak arra kellettél teherbe ejtsd a nőt ?

2019. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
Te lökött vagy.Az nem genyaság,hogy nincs döntésed az ügyben,és megtartja??Kapj már az agyadhoz,hát zsarolnak!Nem veszed feleségül,de szereted őt,a gyerek is jöhet,együtt is élhettek,ennyit tudsz ígérni,semmi többet.Ha nem akarsz családot,élettársat,akkor meg azt kell mondani.Ha meg a gyerek jöhet,de a többiben nem vagy biztos,akkor meg bíróság.Nehogy Te sajnáld már!Ő hol sajná Téged,hogy semmi beleszólást nem hagy???(1)
2019. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Inkább a gyereker sajnálom. És igaza van, minek barmoljam szèt az éltüket, ha nem maradok velül tartósan? Az férj alig várja a "gyerekét"(aki igazából az én gyerekem ugye), ő tisztességesen felnevelné és végig az apja lenne,gondoskodna róluk. A gsereknek érdeke ez. Úgyhogy az ő érdekében vagy nekem kell megadnom ezt neki,vagy hagynom hogy a férj adja meg. Olyat nem csinálhatok,hogy lebuktatom a férje előtt, aztán 1-2 év múlva tovább állok vagy eleve nem is vagyunk együtt ,csak látogatom őket...Ez a gyerekkel szemben lenne kiszúrás.
2019. jún. 22. 18:50
 8/36 anonim ***** válasza:
73%

Most mi itt a kérdés? Válaszd a nőt és a gyerekedet.

A TE gyermeked, a te véred. Szeresd őt és neveljétek fel. Es ha még a nőt is szereted akkor tényleg nem értem ezt a hezitálást.

Nyilván megértem hogy félsz. Első baba, nagy felelősség, de ne dobd el hiszen ő a tiéd!!! Ha már hagytátok becsúszni akkor VÁLLALD!!!!!!!

2019. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy mennyire akarod hallani ezt a választ, de erre csak te tudhatod a megoldást, meg a nő.

A gyerek ígyis úgyis fel fog nőni; akkor is, ha a szeretőd összejön veled, akkor is, ha a jelenéegi párjával van, sőt, még akkor is, ha csonka családba születik.

Itt az a kérdés, hogy TI hogy tudjátok megoldani ezt az egészet.

Szereted annyira, hogy kitartson az érzés addig, amíg mondjuk a gyerek iskolás lesz, vagy olyan otthonban nő fel, ahol apu-anyu csak szükségből van együtt? És a nő szeret téged?

A másik oldalról meg a férjével mi a helyzet? Annyira csak nem lehet tökéletes a kapcsolat ott sem, ha másnál keres kielégülést a nő...


Le kéne ülnötök és elgondolkodni, hogy milyen lenne az életetek kb 5-10 év múlva, ha úgy döntenétek, hogy összejöttök, hogy milyen lenne akkor, ha ő maradna a férjével, te meg kikerülnél a képből, sőt, akár még akár azon is, hogy milyen lenne ha mittudom én milyen bíróságokra mennél pereskedni, és végül senki sem maradna együtt senkivel.

Teljesen alapvetőnek tűnik, de nem árt elmondani: az összes lehetőségen végig kell menni, együtt, és csak úgy döntést hozni.

2019. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész a férjel szemben kiba#zás!Kétlem,hogy alig várja,hogy a félrekùrós asszonyka gyerekét felnevelje.Te sem gondolhatod komolyan!Ha szeretnéd nem hezitálnál.De a gyerek meg a Tiéd,a felelősséget vállalni kell,ha nem magad miatt,akkor másokért!A férjjel szemben,és egy ártatlan gyerekkel szemben.
2019. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!