Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, túl soknak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, túl soknak számít, ha ennyi partnerem volt?

Figyelt kérdés

21 férfival feküdtem le eddig összese. 3 komolyabb kapcsolatom volt, a többi alkalmi volt vagy szexkapcsolat. Nem érzem magam ettől rosszabbul és senkinek nem is kötöm az orrára. Egy nagyon durva szakítás után jól esett kiélnem magam kötöttségektől mentesen. Most már nem erre van igényem, érettebb is lettem. Ez az életemnek egy olyan időszaka volt, amit lezártam.Ti mit gondoltok erről?

24N


2019. jún. 23. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ha 18 évesen kezdted, ami nem feltétlen igaz, akkor is átlagban 4 évente, ami nem iszonyú sok, engem nem zavarna mind addig amíg megbízhatónak és értelmesnek tűnnél.
2019. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem zavar! Ha jó a szemértéked!? A pasiknak átlagban mekkora volt a farkuk ?
2019. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sokaknál soknak számít ez, de egyébként nincs ezzel gond. Én teljes mértékben elfogadnám, nem ettől függ egy ember értéke. Nekem nem is számít, hogy hány partnere volt valakinek.
2019. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%

"Mondjuk ha 18 évesen kezdted, ami nem feltétlen igaz, akkor is átlagban 4 évente"


Matekzseni, ha 4 évente csinálná, akkor 84 éves lenne, nem 24.

2019. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te magadtól vagy ilyen ostoba? Átlagban négy darab évente....
2019. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Te visszamaradott utolsó válaszoló hogy a jó isten áldjon meg békességgel tanuljál már meg szöveget értelmezni. Nem azt mondta hogy 4 évente 1, hanem 4 darab évente.

Óhh hogy minek élnek ilyenek, de még pfázik is mellé.

2019. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha 14 évesen kezdted, akkor ez átlagban csak évi 2. Szerintem ez még elfogadható. Nekem is 21 volt, csak én már 30 vagyok. N
2019. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

"Nem érzem magam ettől rosszabbul és senkinek nem is kötöm az orrára." örülök, hogy jól vagy. Nem is kell senki orrára kötnöd, de ha kiderül a dolog az aktuálisnál, ő meg zokon veszi, ha játszottad neki a qvából lett szűz Máriát, majd ne lepődj meg, hogy repülsz. Tőlem, ha ez kiderülne, még két gyerekkel is lazán repülnél.

32/f

2019. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy életre is baromi sok, ráadásul nálam egyetlen alkalmi vagy szexkapcsolat is kizáró ok.
2019. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj kérdező. Ne ezt vedd átlagnak ami itt van, mert itt a férfiak alja van csak, az ő szavukra meg kár adni.
2019. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!