Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy lefeküdtem apám egyik barátjával?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta ismerem őt, már régóta vonzónak gondoltam. Amikor 16 éves koromban az első barátommal elvesztettem a szüzességemet, azt is neki mondtam el először. Sok tanácsot adott nekem az évek során(a párkapcsolataimban is) és bár mindig is tetszett, de egyben egy apafigura is volt nekem. Az a helyzet, hogy egyik nap kicsit többet iszogattunk a kelleténél, és ugyan nem rúgtam be, de bátrabb lettem. Sokat szemeztem vele és ő is nagyon dicsérte a külsőmet, és azt is mondta, hogy sok mindent szeret bennem. Lefeküdtünk aznap éjjel és akartam én is, de azóta nagyon kínosan érzem magam, ha erre gondolok. Mégis ismer kislány korom óta és nagyon szégyellem magam amiatt is, hogy ha az apám ezt megtudná akkor biztos nagyot csalódna bennem és szomorú lenne.

21L és 47F


2019. jún. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valaki világosítson már fel, hogy mitől lesznek manapság egyre többen ilyen elcseszettek? o_O

32/f

2019. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
81%
Régen is ennyien voltak, csak szerencsére nem tudtuk.
2019. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Remélem nem nős a pasi legalább.

Amúgy én nem savazlak, szimplán azt gondolom hogy ha voltál annyira felnőtt hogy lefeküdj vele, akkor legyél annyira felnőtt hogy vállald a következményeket.

Nekem ilyen sose menne, de max nem kötöd apád orrára. Ennyi.

2019. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szégyelld is magad! Apád haverjának viselkedését viszont minősíteni sem tudom.
2019. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Kamu kérdés egy tizenéves eszetlentől
2019. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ebben nincs semmi olyan ami szégyen lenne. Mással is előfordulhat. Nem kell nagydobra verni, ennyi
2019. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem életed legokosabb tette. De! Az dobja rád az első követ, aki nem tett hülyeséget az életében. Beszéljétek meg, hogy ez titok aztán idővel már nem érzed kínosnak.


30n

2019. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!